Автор Тема: Fiat Coupe 2.0 16V  (Прочитано 14714 пати)

Отсутен marmlad

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4142
Одг: Fiat Coupe 2.0 16V
« Одговори #90 на: Октомври 01, 2019, 21:20:13 pm »
Има само еден тип на бољер со боди кит од лимитираните серии 20vt 6 speed...