Автор Тема: Opel Corsa E 1.4 16V  (Прочитано 5382 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26400
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Opel Corsa E 1.4 16V
« Одговори #30 на: Јуни 03, 2019, 22:59:39 pm »
Незнам зошто не ги дава, ги ставив како и секогаш на imgur. @zeroSignal дај види ако можеш што е проблемот :)

Средено. За ембедирање слики, кога ќе ја upload-ираш сликата, кликни со десно копче на неа и избери „Copy Image Address“ (ако користиш Chrome) или десно копче и „Copy Image Location“ (ако користиш Firefox).

После, тој линк paste-ни го во img тагови. За да бидеш сигурен дека е како што треба, треба линкот до сликата да почнува со https://i. и да завршува со .jpg. :)

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1290
 • Велешанче
Одг: Opel Corsa E 1.4 16V
« Одговори #31 на: Јуни 03, 2019, 23:05:56 pm »
Фала класен за помошта.

Еве ги уште еднаш сликите и на оваа страна

Колку ја зема, ако не е тајна? :)
Искрено не би сакал да дискутирам за цената, бидејќи нема да испаднам фер спрема претходниот газда. Само ќе кажам дека беше далеку поефтина од колку што кошташе нова од салон :)
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6064
 • Плинаш!!!
Одг: Opel Corsa E 1.4 16V
« Одговори #32 на: Јуни 04, 2019, 01:29:18 am »
Одлично легнале бандашите!!!

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1290
 • Велешанче
Одг: Opel Corsa E 1.4 16V
« Одговори #33 на: Септември 20, 2019, 21:38:36 pm »
Биднаа 30к км. 15к км за 10 месеци, што и не е мала бројка  :)

« Последно менување: Септември 27, 2019, 21:49:13 pm МулевР »
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1290
 • Велешанче
Одг: Opel Corsa E 1.4 16V
« Одговори #34 на: Септември 27, 2019, 22:06:29 pm »
Клуч
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3033
Одг: Opel Corsa E 1.4 16V
« Одговори #35 на: Септември 27, 2019, 22:41:03 pm »
Se prodade a Riki  ;D

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1290
 • Велешанче
Одг: Opel Corsa E 1.4 16V
« Одговори #36 на: Септември 27, 2019, 23:32:32 pm »
Не, не. Нема шанси продавање, тука е, ама нема потреба од темава :)
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i