Автор Тема: Nissan GTR vs Bugatti Veyron Super Sport на Sun Valley Road Rally  (Прочитано 2061 пати)

Отсутен deanMKD

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1319
Nissan GTR vs Bugatti Veyron Super Sport на Sun Valley Road Rally
« на: Август 02, 2014, 00:05:42 am »
Интересни клипчиња, со две многу атрактивни возила на иста патека Sun Valley Road Rally .Уживајте !  ;D

Присутен DarthJe5us

  • Авиону, сломићу ти крила..
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 17421
  • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Nissan GTR vs Bugatti Veyron Super Sport на Sun Valley Road Rally
« Одговори #1 на: Август 02, 2014, 01:26:29 am »
Зошто е отворена нова тема за ова?