Автор Тема: Paint креации :)  (Прочитано 7961 пати)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Paint креации :)
« Одговори #30 на: Август 30, 2011, 14:50:16 pm »
hahha ludi ste more :) uste li paint koristi nekoj :P

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Paint креации :)
« Одговори #31 на: Август 30, 2011, 17:40:11 pm »
hahha ludi ste more :) uste li paint koristi nekoj :P
ДЕЦА :D

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31966
 • Таков е животот... јебига
Одг: Paint креации :)
« Одговори #32 на: Август 30, 2011, 22:04:37 pm »

Јас само Пеннис гледам , или некој чекич е ова :D
Гледаш пенис и БМВ серија 1 ;D
Cekaj sega koe od niv e penis a koe BMW?

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Paint креации :)
« Одговори #33 на: Август 30, 2011, 22:19:39 pm »
hahha ludi ste more :) uste li paint koristi nekoj :P
зошто забрането ли е? не сум знаел.  :):) :P
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Paint креации :)
« Одговори #34 на: Август 30, 2011, 22:24:19 pm »

Јас само Пеннис гледам , или некој чекич е ова :D
Гледаш пенис и БМВ серија 1 ;D
Cekaj sega koe od niv e penis a koe BMW серија 1 ?
Да не се караме :D ;D ;D ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Paint креации :)
« Одговори #35 на: Август 31, 2011, 00:10:41 am »

Јас само Пеннис гледам , или некој чекич е ова :D
Гледаш пенис и БМВ серија 1 ;D
Cekaj sega koe od niv e penis a koe BMW ? (serija 1)
Е ТАКВИ ВЕ САКАМ БЕ!!!! :)
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31966
 • Таков е животот... јебига
Одг: Paint креации :)
« Одговори #36 на: Август 31, 2011, 01:09:16 am »
А-хахахах, не се надевав дека ќе се јави Даре. Брееееее што ти е бренд лојалност а? Па и така сите предници на сите бенвиња се исти :)

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Paint креации :)
« Одговори #37 на: Август 31, 2011, 01:18:39 am »
А-хахахах, не се надевав дека ќе се јави Даре. Брееееее што ти е бренд лојалност а? Па и така сите предници на сите бенвиња се исти :)
Па мора да си го чувам , и бранам брендот на форумов бидејќи малку има што возат кола (бемвиња) ;D . Исти се предниците ама па ти пиши си серија 1 ;) ;D ;D