Автор Тема: Paint креации :)  (Прочитано 7964 пати)

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Paint креации :)
« Одговори #15 на: Август 29, 2011, 13:40:31 pm »
ок јас да си попитам како што е редот :) а зошто е битно со што се занимавам. можам да издвојам 10 мин да си поиграм со некоја сликичка да ми биде интересно. :):)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31966
 • Таков е животот... јебига
Одг: Paint креации :)
« Одговори #16 на: Август 29, 2011, 18:25:47 pm »
Па некако според кваитетото на нацртаното ми се чини дека имаш потрошено бајаги повеќе од 10 минути дневно :)

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Paint креации :)
« Одговори #17 на: Август 29, 2011, 22:43:26 pm »
последната со волвото е толку некаде, а ќуката (т.е. мојата замисла за во иднина на мојата ќука :) )ја цртав 2 дена по 2-3 саата додека бев во италија од досада :) и кога ја цртав сам се смеев на деталите кои ги цртам :):)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10080
 • Giulietta QV
Одг: Paint креации :)
« Одговори #18 на: Август 29, 2011, 22:58:18 pm »
Па добро бе, син ми на 2 години на шоља бољи креации вади ;D


Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Paint креации :)
« Одговори #19 на: Август 29, 2011, 23:07:40 pm »
И скорпион така лаптопот во веце си го носи , и додека чека си цртка по малку . Марјанот малиот твој уметник ќе биде , нека е жив и здрав :D

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Paint креации :)
« Одговори #20 на: Август 29, 2011, 23:25:45 pm »
не користам јас лаптоп :) премногу е нежно за мене :):)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Paint креации :)
« Одговори #21 на: Август 29, 2011, 23:38:41 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=Yk_YHLV0XGY
пушти го на 23 :59 ќе се видиш :D ;D ;D ;D

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Paint креации :)
« Одговори #22 на: Август 29, 2011, 23:59:39 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=Yk_YHLV0XGY
пушти го на 23 :59 ќе се видиш :D ;D ;D ;D

hahahahahahh како ти па текна да го најдеш жити се :):) пао ми миш у воду! :):)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Paint креации :)
« Одговори #23 на: Август 30, 2011, 00:02:12 am »
http://www.youtube.com/watch?v=Yk_YHLV0XGY
пушти го на 23 :59 ќе се видиш :D ;D ;D ;D

hahahahahahh како ти па текна да го најдеш жити се :):) пао ми миш у воду! :):)
Опасен е изет во кенеф . Инаку ги имам гледано сите епизоди , и се присетив на оваа :D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Paint креации :)
« Одговори #24 на: Август 30, 2011, 00:30:26 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Paint креации :)
« Одговори #25 на: Август 30, 2011, 00:33:13 am »

yyyuuuuuaaaaooooo!!! mother fucker looks like real BMW браво :)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Paint креации :)
« Одговори #26 на: Август 30, 2011, 01:20:58 am »

Јас само Пеннис гледам , или некој чекич е ова :D

Отсутен Panda

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1083
Одг: Paint креации :)
« Одговори #27 на: Август 30, 2011, 01:35:18 am »
http://www.youtube.com/watch?v=Yk_YHLV0XGY
пушти го на 23 :59 ќе се видиш :D ;D ;D ;D

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ZAKOOONNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
... From Dream to Reality <3 EK & CG9 & Del Sol <3
... https://www.facebook.com/groups/158997510955715/

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Paint креации :)
« Одговори #28 на: Август 30, 2011, 01:36:50 am »
http://www.youtube.com/watch?v=Yk_YHLV0XGY
пушти го на 23 :59 ќе се видиш :D ;D ;D ;D

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ZAKOOONNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Уххх упада ми миш у халу :D

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: Paint креации :)
« Одговори #29 на: Август 30, 2011, 09:54:10 am »

Јас само Пеннис гледам , или некој чекич е ова :D
Гледаш пенис и БМВ серија 1 ;D
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)