Автор Тема: Слики од одмор 2011  (Прочитано 6544 пати)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31966
 • Таков е животот... јебига
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #30 на: Февруари 23, 2012, 19:39:21 pm »
Да да :D се шегувам. Твојот модел не спаѓа во таа класификација. Да не ми замериш ;D

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #31 на: Февруари 24, 2012, 00:24:50 am »
@Zvrki
На кое место беше во Албани? ;D

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #32 на: Февруари 24, 2012, 00:56:16 am »
Зврки, дали тоа е патот од Елбасан до Тирана. Ако е тој, тогаш во животот не сум возел по појезив пат. Еднаш возев и никогаш повеќе не би сакал.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Zvrki

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 395
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #33 на: Февруари 24, 2012, 10:38:34 am »
@DareBmw
Бев во Химаре

Отсутен Zvrki

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 395
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #34 на: Февруари 24, 2012, 10:39:25 am »
Гојдо друже ова е патот од Валона накај Саранда.

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #35 на: Февруари 24, 2012, 15:01:18 pm »
Никад не би возел по овој пат со брза кола..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #36 на: Февруари 24, 2012, 16:13:48 pm »
Зврки, дали тоа е патот од Елбасан до Тирана. Ако е тој, тогаш во животот не сум возел по појезив пат. Еднаш возев и никогаш повеќе не би сакал.
Преку Краба ли си одел по тоа теснецот? Се согласувам дека е доста језив патот посебно кога ќе се стемни.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #37 на: Февруари 24, 2012, 18:16:50 pm »
Не знам што е Краба, ама знам дека патот беше тесен 5 метри, немаше банкини, се вози по срт и на места не се гледа на колку иљади метри е дното на бездната.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5034
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #38 на: Февруари 24, 2012, 18:34:32 pm »
Не знам што е Краба, ама знам дека патот беше тесен 5 метри, немаше банкини, се вози по срт и на места не се гледа на колку иљади метри е дното на бездната.
E pa mene me voze po toj pat napuseni tipcinja so Peugeot 306 GTI mislam bese, i vrnese, i navecer bese, bea lokalni tipci i go gazea Pezovceto muski.

Sto da vi kazam, i adrenalin boost, i strav se vo edno.
Samo znam deka ne bi pak.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12129
 • Пудингот на шоферството
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #39 на: Февруари 24, 2012, 18:37:19 pm »
Ништо страшно,асфалт е :)
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #40 на: Февруари 24, 2012, 18:51:02 pm »
Хаха тој е патот башка каква возачка култура имаат подобро да не седнеш да возиш.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“