Автор Тема: Слики од одмор 2011  (Прочитано 6545 пати)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Слики од одмор 2011
« на: Август 25, 2011, 13:05:52 pm »
Да не ставам слики во различни теми, тука ќе ги ставам повеќето слики со коли од одмор.

За почеток Монако:


За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12129
 • Пудингот на шоферството
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #1 на: Август 25, 2011, 13:10:32 pm »
тој со Тополиното(или народно речено Фиќото) сигурно е некој ГЕЈ....и незнам шо тие поентата со темава,дали сакаш да предизвикаш масовен бран од срцеви удари или  ??? ;) :D :D како и да е,колите се ..... :o :o :o :o
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5034
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #2 на: Август 25, 2011, 13:15:00 pm »
"The devol is in the details"....bivase li na toa novoto Marussia do tolku zargani da mu se diskovite i delovi od trkaloto.
Sto ne go biva ne go biva taka.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #3 на: Август 25, 2011, 13:16:46 pm »
Море Џими од Штип ректално да те посети!! ;D ;D ;D

Што кола е ова?

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14952
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #4 на: Август 25, 2011, 13:19:43 pm »
"The devol is in the details"....bivase li na toa novoto Marussia do tolku zargani da mu se diskovite i delovi od trkaloto.
Sto ne go biva ne go biva taka.

Тоа е Денде, купуваш прескапа кола и не ја возиш.

Банзаи, нема потреба од коментари. Првата слика, како и тоа чудото во графит боја од кое имаш највише слики ми се омилени. Наздравје одмор :D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #5 на: Август 25, 2011, 13:22:07 pm »
Познато ми е некако местово! :) Закон сличице!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #6 на: Август 25, 2011, 13:22:50 pm »
Marussiata не се вози, затоа е во таква состојба :)

Иначе ова чудово е: http://www.supercars.net/cars/1186.html

А Marussia-та не се вози дека е промо возило, како реклама седи паркирано ;)
« Последно менување: Август 25, 2011, 13:25:01 pm Banzai »
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26385
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #7 на: Август 25, 2011, 13:26:00 pm »
Сирот Ролсот.. у Мансори му ебале векот..


Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #8 на: Август 25, 2011, 13:33:58 pm »
Катастрофа. Внатре беше со црвени седишта, имам слика само да ја најдам :)

Иначе многу кул кола ми е кабриото, во стандард верзија. Огромен, како луксузен глисер на тркала ми е ;D
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #9 на: Август 25, 2011, 14:06:32 pm »
Море Џими од Штип ректално да те посети!! ;D ;D ;D

Што кола е ова?

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Ми личи на масерати :)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #10 на: Август 25, 2011, 14:08:25 pm »
Мене на Ауди 80 :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31966
 • Таков е животот... јебига
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #11 на: Август 25, 2011, 14:12:36 pm »
ЕБЕЊЕ!

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #12 на: Август 25, 2011, 14:14:16 pm »
Мене малце на Lotus Esprit ми заличе, ама си викам, нееееееее не ќе да е тоа :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10312
 • Архитект
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #13 на: Август 25, 2011, 14:20:17 pm »
Banzai шо ти требаше сега ова??

Аххххх...............  >:( >:(  :-[ :-[

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10312
 • Архитект
Одг: Слики од одмор 2011
« Одговори #14 на: Август 25, 2011, 14:20:43 pm »
Мене малце на Lotus Esprit ми заличе, ама си викам, нееееееее не ќе да е тоа :)
Too easy a?
И јас така си помислив :D :D