Автор Тема: Low is a Lifestyle наши фотосесии  (Прочитано 12904 пати)

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1010
 • Велешанче
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #60 на: Јули 09, 2017, 20:30:18 pm »
Во Велес, позади железничката станица. Еве координати: 41.726656, 21.767516
Project car: Opel Kadett C
Daily Driver: Seat Ibiza

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21158
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #61 на: Јули 09, 2017, 20:31:35 pm »
Грациас!

Присутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8519
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #62 на: Јули 10, 2017, 10:17:54 am »
Кај Сиријците е ова ;D

Супер си го среди Кадетот, браво!
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Присутен tomaso

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 762
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #63 на: Јули 10, 2017, 11:25:15 am »
 
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1378
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #64 на: Јули 11, 2017, 10:59:12 am »
Кул! Кај е сликано? :D
Бајдвеј возев пред месец дена зад тебе од техничко до Педагошка кружнио ;D

Присутен tomaso

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 762
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #65 на: Јули 11, 2017, 12:16:34 pm »
Кул! Кај е сликано? :D
Бајдвеј возев пред месец дена зад тебе од техничко до Педагошка кружнио ;D
Пелистер, паркингот пред детското одморалиште.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1010
 • Велешанче
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #66 на: Август 20, 2017, 20:29:40 pm »Project car: Opel Kadett C
Daily Driver: Seat Ibiza

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8114
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #67 на: Август 20, 2017, 21:00:18 pm »
Зошто @ExtremeBt нема таблици? ;D

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1378
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #68 на: Август 20, 2017, 23:46:57 pm »
Таблици се за слабаци ;D

@МулевР добри фотки ;)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1378
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #69 на: Август 21, 2017, 22:44:39 pm »

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1378
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #70 на: Октомври 09, 2017, 19:56:46 pm »
Едно сличе од денес :)