Автор Тема: NYC Auto show 2014  (Прочитано 4181 пати)

Отсутен kirilsbmw

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 351
NYC Auto show 2014
« на: Април 21, 2014, 02:25:08 am »
Имав задоволство да го прошетам саемов, еве неколку слики
Мене искрено најмногу впечаток ми оставија тојотата и нисанот... ама тојотата беше преубава

Поздрав

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18144
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: NYC Auto show 2014
« Одговори #1 на: Април 21, 2014, 02:41:09 am »
Што е тоа под ГТРот? Прекрасни слики ако имаш стави повеќе. :)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16341
 • Keep it 100
Одг: NYC Auto show 2014
« Одговори #2 на: Април 21, 2014, 13:22:27 pm »
Darth, Кај виде GTR?

KirilsBMW, Нема збор дека Тојотата е прекрасна, а Алфата не ти остави позитивен впечаток?

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18144
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: NYC Auto show 2014
« Одговори #3 на: Април 21, 2014, 13:28:38 pm »
Сликата сега што не се гледа, на неа имаше ГТР.

Отсутен kirilsbmw

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 351
Одг: NYC Auto show 2014
« Одговори #4 на: Април 21, 2014, 18:44:39 pm »
Да имав една слика од ГТР ама ја избришав не беше баш добра, ке видам дали имам уште некоја да ставам

Отсутен kirilsbmw

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 351
Одг: NYC Auto show 2014
« Одговори #5 на: Април 22, 2014, 01:43:39 am »
Уште некоја слика