Автор Тема: European Hill Climb Championship  (Прочитано 29711 пати)

Отсутен Igor

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9450
Одг: European Hill Climb Championship
« Одговори #195 на: Септември 25, 2015, 20:51:54 pm »
Нека му е со среќа втората европска шампионска титула на брдо, па до година и на круг да ни донесе!

Некое сличе од Бузет, се извинувам на лошиот квалитет, од fb ги линкував, ме мрзи да ги ставам на flickr.И еве каква чест ни направија.


Отсутен Stratro

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20286
Одг: European Hill Climb Championship
« Одговори #196 на: Март 08, 2016, 16:08:02 pm »