Автор Тема: Citroen C2 1.4 HDi  (Прочитано 35253 пати)

Отсутен KaZaN

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3197
  • Шуруп Мајстор
    • Шуруп Мајстор
Одг: Citroen C2 1.4 HDi
« Одговори #270 на: Ноември 10, 2019, 16:26:36 pm »
Денес, на 197.627км, ставени зимските гуми. Прописно ротирани.

Со летните поминати 4.065км сезонава.

Ставени и гумените патосници.

Испрана колата. Спремни за зима. :D