Автор Тема: Mercedes Benz w210 270 cdi facelift  (Прочитано 4524 пати)

Отсутен Kikac

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2150
  • Шалабајзер
Одг: Mercedes Benz w210 270 cdi facelift
« Одговори #45 на: Мај 19, 2020, 22:23:48 pm »
Ајде се шо се купува со пари не се жали. Како па сеа нов мењач, уште 400 000 ќе сврти
Море се жали, планирав да си купам Пиаџо Беверли 350ка, ама се скрати буџетот


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
No turbo, no fun :)

Отсутен Djokica

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 519
Одг: Mercedes Benz w210 270 cdi facelift
« Одговори #46 на: Мај 19, 2020, 23:02:24 pm »
Се ќе биде, без гајле 😁😁