Автор Тема: Suzuki Swift  (Прочитано 7791 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47167
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Suzuki Swift
« Одговори #60 на: Мај 10, 2020, 01:46:04 am »
Јас гласам за n/a со некои интересни брегасти. ;D
Дефинитивно!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен IdeuX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 706
Одг: Suzuki Swift
« Одговори #61 на: Мај 10, 2020, 01:56:55 am »
Дај турбо да ти го направиме, ако веќе сакаш проект :)

@IdeuX Идеме?

Може :)

Присутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 811
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Suzuki Swift
« Одговори #62 на: Мај 15, 2020, 23:47:54 pm »
Не се фалиш дека си се подновил? :D https://www.facebook.com/voxcentar/posts/3041000152660745

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5401
Одг: Suzuki Swift
« Одговори #63 на: Мај 17, 2020, 08:17:09 am »
На тазе фарбана кола, кутии наредено о.О

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4514
 • хаУс мајстор
Одг: Suzuki Swift
« Одговори #64 на: Мај 17, 2020, 11:26:12 am »
Нема гајле.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен miksi

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 577
Одг: Suzuki Swift
« Одговори #65 на: Мај 17, 2020, 20:42:31 pm »
Слики од денес. Вртев кругче денес по новиот автопат до Св.Николе па назад по стариот према Велес. Ми прави ќејф. Не од аспект на доброќа пошто како и да е направено, а направено е добро, сепак е старо технолошки. Ама.... :D
Конечно имам нови патосници скроени за него, првпат во 25 години. И налепница нормално за да може полесно да го препознаете.