Автор Тема: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)  (Прочитано 80799 пати)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9487
Да бе и јас ја видов ;D

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3697
 • Боинг 747
CarClub налепница на масата во Солид (Карпош) хаха Која ја има оставено???

Aххх, некој соработки прави... со СОЛИД :)
Да, ама мудро си ќути ;)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #47 на: Септември 16, 2011, 23:59:13 pm »
eve nesto od meneОтсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6062
 • Плинаш!!!
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #48 на: Септември 17, 2011, 01:31:16 am »

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3063
 • Ќебапбрингер!
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #49 на: Септември 17, 2011, 14:06:37 pm »


Ева ја :)

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #50 на: Септември 17, 2011, 17:04:27 pm »


Прашање за класниот: Каде е направена фотката?  :-*
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен JDM4LIFE

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 186
Drifted....

I'm so JDM i sleep on the right side of the bed.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #52 на: Септември 17, 2011, 18:52:50 pm »
Хехе, камп Платаници - нудистичкиот дел. :D

Еве уште неколку фотки, ги направив за класниот бидејќи многу го милува овој камп:« Последно менување: Септември 17, 2011, 18:54:38 pm gOJDO »
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #53 на: Септември 17, 2011, 19:39:36 pm »
Гојдо, нудиста :)


Само за тамо сме :) очи да истераме :)

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #54 на: Септември 17, 2011, 20:21:04 pm »
Гојдо, нудиста :)


Само за тамо сме :) очи да истераме :)
Па ти кога си грубијан и очи ќе им истераш. Полека, немораш толку насилно и брзо да ги кубеш за коса и да ги носиш со фацата кон алатот...
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #55 на: Септември 17, 2011, 21:20:26 pm »
Гојдо, нудиста :)


Само за тамо сме :) очи да истераме :)
Па ти кога си грубијан и очи ќе им истераш. Полека, немораш толку насилно и брзо да ги кубеш за коса и да ги носиш со фацата кон алатот...

Нежно ке и дадам да пее на микрофонов, кога тргна цвета во туѓина :)

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #56 на: Септември 17, 2011, 22:39:42 pm »
Е гОЈДО будала, на нудистичка плажа слики од маздава тура. Да ти е*ам, шлакнатиот ;D ;D ;D ;D


Дај бре некоја немица од дома набркана  :D :D :D

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #57 на: Септември 17, 2011, 23:41:31 pm »
Гојдо сликни бре некоја од плажата,не слики од маздата си ставил  ;D
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #58 на: Септември 17, 2011, 23:57:18 pm »
Има слики, само у архива му се :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26374
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #59 на: Септември 18, 2011, 02:34:12 am »
Хах, Платаници! Моите се таму у моментов, се враќаат утре. Истераа добро сезонава. :)