Автор Тема: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)  (Прочитано 89669 пати)


Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6589

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20301
Море има на кучето да стаам една ваква лепенка ;D ;D ;D
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)


Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk

Ееее, почнаа и по товарни возилада тураат налепници, што ти е квалитетен форум. ;D ;D ;D

Абе на товарни возила и така и така...туку шо пчнаа да тураат налепници на градежен материал...тоа кажи ми ????!!!
Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Хахах :) абе не се зезајте...  со тие цигли :))))

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Од кај па црвена ја нашол :D :D :D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Од кај па црвена ја нашол :D :D :D
Со врски.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Дени сигируно во фотошоп му ја офарбал... :)

Отсутен Martin06

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 252
Дени сигируно во фотошоп му ја офарбал... :)

Хахахахаха....Се е можно ! Фотошоп чуда прави . :D
Рамните патишта се за брзите коли, кривините се за брзите возачи !!!

http://imageshack.us/photo/my-images/707/opelastragpixelforum.jpg/

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3718
 • Боинг 747
CarClub налепница на масата во Солид (Карпош) хаха Која ја има оставено???

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Ние тука во мањак сме а некој по маси остава, немој те бе луѓе грев ќеве фати :D :D :D

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
CarClub налепница на масата во Солид (Карпош) хаха Која ја има оставено???

Aххх, некој соработки прави... со СОЛИД :)