Автор Тема: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)  (Прочитано 89667 пати)

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
ЛЕПО, ЛЕПО богами ... (читај наопаку ;D)

Отсутен IvAnA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 487

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Опаа, ајкула и овде ... хммм - мора да го прашам Казан за форава ;)

Отсутен IvAnA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 487
Опаа, ајкула и овде ... хммм - мора да го прашам Казан за форава ;)
Хехехе. Прашај го ќе ти каже :P

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3422
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub
« Одговори #20 на: Август 21, 2011, 13:19:00 pm »
Опаа, ајкула и овде ... хммм - мора да го прашам Казан за форава ;)
Хехехе. Прашај го ќе ти каже :P
copy - paste. :P

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Опаа, ајкула и овде ... хммм - мора да го прашам Казан за форава ;)
Хехехе. Прашај го ќе ти каже :P
copy - paste. :P

Обележува територија :)

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3422
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Опаа, ајкула и овде ... хммм - мора да го прашам Казан за форава ;)
Хехехе. Прашај го ќе ти каже :P
copy - paste. :P

Обележува територија :)
:D :D :D :D

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5057
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
I na ovaa tema li moram da dosagam za nalepnica, dve po moznost ;D
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12372
 • Пудингот на шоферството
Опаа, ајкула и овде ... хммм - мора да го прашам Казан за форава ;)
Хехехе. Прашај го ќе ти каже :P
copy - paste. :P
Казан,да не си Риби во хороскоп бе пријателе  :D :D :D :D :D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3422
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Опаа, ајкула и овде ... хммм - мора да го прашам Казан за форава ;)
Хехехе. Прашај го ќе ти каже :P
copy - paste. :P
Казан,да не си Риби во хороскоп бе пријателе  :D :D :D :D :D
BINGO!!!

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15270
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
I na ovaa tema li moram da dosagam za nalepnica, dve po moznost ;D

DENDE додека се вратиш од Америка, ќе почнам и јас по собири да идам. Имам 3 налепници што ми ги даде Рики, една ќе си чувам за секој случај а другите се резервирани за тебе! Може така?

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4


 ;D ;D :o :o ;D ;D


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Фантастично!

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17649
 • Alfa155 & AlfaGT

Ееее, почнаа и по товарни возилада тураат налепници, што ти е квалитетен форум. ;D ;D ;D