Автор Тема: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)  (Прочитано 89670 пати)

Отсутен bubeqwerty

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 571


Без возачка, ова ми е дозволено да го возам... :D

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
немаме налепница :(

Отсутен doktor

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 371
И мие :(

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Ајдеее... Класен, очекуј штрајк! :) Кој има дупликат налепница нека им пушти на другите колеги, кај ви е солидарноста ;) Нема смисла наши форумџии да немаат знак препознавања :D Апел до сите, посебно до прво-споменатиот ;D

Отсутен cuoresportivo159

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4197
I jas nemam  >:(
Alfa Romeo 166 is one of only three cars that have "that special thing" !!! 
-J.Clarkson

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2303
 • Имигрант
Јас бев на собир и не си побарав... Нареден пат класниот нека пише на ливче дека треба да ми дае...

Присутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10211
 • Giulietta QV
Прекрстете ја темата во Кој нема налепница  :P

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Богами, треба и таква тема да се отвори :)

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1798
Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Дечки, кој ми побарал налепница, добил. А иначе, има уште околу 20-тина, па ќе ги чувам за нареден собир.

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2303
 • Имигрант
Дечки, кој ми побарал налепница, добил. А иначе, има уште околу 20-тина, па ќе ги чувам за нареден собир.
Резервирај 2 за мене. Ке ги зеам на наредниот собир ако доаѓам...

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Мислам АЛООООООООО!!! ;)


Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569

Отсутен kalco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 257
 • Audi a3 1.9 TDI
  • Kalco
и ја сакам една налепница :)