Автор Тема: Фото-манипулации  (Прочитано 5943 пати)

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20310
Фото-манипулации
« на: Март 05, 2014, 14:05:39 pm »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49903
 • Махер
Фото-манипулации
« Одговори #1 на: Март 05, 2014, 14:10:31 pm »
Немој да отидат да направат прописна слика.

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20310
Фото-манипулации
« Одговори #2 на: Март 05, 2014, 14:25:27 pm »
Прописно фантастична композиција :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27019
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Фото-манипулации
« Одговори #3 на: Март 05, 2014, 14:44:04 pm »
Ако веќе ве интересираат манипулации:

Фраерот е од Украина. http://www.bilichenko.org/main.php


Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49903
 • Махер
Фото-манипулации
« Одговори #4 на: Март 05, 2014, 14:46:11 pm »
Овие работи не се „средување на фотографии“.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27019
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #5 на: Март 05, 2014, 14:48:17 pm »
Happy?

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49903
 • Махер
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #6 на: Март 05, 2014, 14:52:56 pm »

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20310
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #7 на: Март 05, 2014, 15:56:44 pm »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12608
 • Пудингот на шоферството
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #8 на: Март 05, 2014, 16:15:02 pm »
 :D :D :D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15570
 • Алфа Плам 1.4 TB
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #9 на: Март 05, 2014, 16:35:15 pm »
;D крал!

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16474
 • Keep it 100
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #10 на: Март 05, 2014, 16:38:48 pm »
Never gets old! :D

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2749
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #11 на: Март 06, 2014, 00:36:36 am »
Браво штрумф......

Отсутен nikolaben

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 881
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #12 на: Април 15, 2014, 18:36:22 pm »

Една моја од пред 2 ипол години, со многу грешки кои сега не би си дозволил да ги направам  ;D ;D

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: Фото-манипулации
« Одговори #13 на: Април 15, 2014, 22:26:06 pm »
Море Коце ако те види коцката како ја враќаш ќе те утепа. Иначе сенките убиство! :D
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“