Автор Тема: F1 на Spa-Francorchamps во живо со My:Time и Casio Edifice  (Прочитано 4105 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Дечки, нашите другари од My:Time организираат одлична промоција, и можност некој да оди да гледа F1 во живо!Оние кои ќе купат Edifice ќе учествуваат во картинг натпревар, а најбрзиот ќе оди да гледа Ф1. Имаме одлични картинг возачи тука! :)

http://www.carclub.mk/2015/06/03/gledajte-formula-1-vo-zivo/

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: F1 на Spa-Francorchamps во живо со My:Time и Casio Edifice
« Одговори #1 на: Јуни 23, 2015, 19:29:27 pm »
@FilipM

Отсутен FilipM

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3999
 • Turbo
Одг: F1 на Spa-Francorchamps во живо со My:Time и Casio Edifice
« Одговори #2 на: Јуни 23, 2015, 19:36:25 pm »
125цц 2-тактен картинг, или обичен рентал-карт?  :)
I’m so mean, I make medicine sick

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9494
Одг:
« Одговори #3 на: Јуни 23, 2015, 19:42:30 pm »
Rental.