Автор Тема: Поддршка за Велештрумф :)  (Прочитано 61496 пати)

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #630 на: Декември 28, 2011, 15:35:59 pm »
Ја знам Венеција на памет, пазарот, Плато Риалто, црквите, иако никогаш не сум бил ... Затоа ја обожавам играта ...
Хаха :D Ова е исто ко ќе кажеме дека некоја јака порно глумица многу добро се прави партал, а никад не сме и го збичиле. :D
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10312
 • Архитект
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #631 на: Декември 28, 2011, 15:41:23 pm »
И јас ја знаат Венеција на памет, ама не од игрите туку од Испит, тако звани Историја на Уметност и Архитектура. ;D ;D ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #632 на: Декември 28, 2011, 15:43:20 pm »
И јас ја знам Венеција на памет, пазарот, Плато Риалто, црквите, иако никогаш не сум ја играл играта ... Затоа ја обожавам Италија ...  ;D
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2141
 • Слобода или смрт
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #633 на: Декември 28, 2011, 17:10:30 pm »
А јас незнам ни каде се наоѓа венеција. ;D
Знам дека е во италија но точно каде во кој дел појма немам и не ме ни занима толку многу. Што ќе ти е вода кога неможеш да се бањаш во неа.

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #634 на: Декември 28, 2011, 17:20:21 pm »
Бесплатен час по географија ;)
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #635 на: Јануари 01, 2012, 14:09:02 pm »
Ја знам Венеција на памет, пазарот, Плато Риалто, црквите, иако никогаш не сум бил ... Затоа ја обожавам играта ...
Хаха :D Ова е исто ко ќе кажеме дека некоја јака порно глумица многу добро се прави партал, а никад не сме и го збичиле. :D

И двете ги имаш видено ..  ;D :D :D

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #636 на: Јуни 22, 2012, 19:50:30 pm »
Конечно стигна книгата!!!Ете ја мојата фотографија...... покрај други фотографии...

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10312
 • Архитект
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #637 на: Јули 05, 2012, 10:53:09 am »
Браво!

Кузнае колку си радосен сега.

:) :) :)

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #638 на: Јули 05, 2012, 10:54:21 am »
Сеа ми спласна више тоа... Ама коа стигна, бев ѓоамити шведска песма на Евровизија :D

Рецимо...

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #639 на: Јули 05, 2012, 12:58:12 pm »
Mило ми е ... сигурно голем мотив за понатака ... ;)

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21140

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5771
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #641 на: Јули 12, 2012, 14:11:06 pm »
Честитки Веле !!!

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Поддршка за Велештрумф :)
« Одговори #642 на: Јули 12, 2012, 14:15:03 pm »
Inspiration...

http://travel.nationalgeographic.com/travel/traveler-magazine/photo-contest/2012/entries/recent-entries/page/1/

Фала Стратро :)И за сви остали што су ме бодрили и стискали палчеви лајкови за мене...

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.