Автор Тема: BMW и неговите модели  (Прочитано 95327 пати)

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3681
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1050 на: Декември 24, 2020, 18:03:58 pm »
М2 CS DCT


Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 266
 • Pixel Perfect
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1051 на: Декември 29, 2020, 01:50:56 am »

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2803
 • Жгл' б гл'б
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1052 на: Декември 29, 2020, 02:02:21 am »
Има едно вакво добро во Припор :)

Лајно боја беше, зема сопственикот го офарба црно (нормално :) )
Тркалцата само не се фабрички, ама на тој припорскиот повеќе ми се допаѓаат, само никако не можам да најдам слика...
Не се апдејтирај автоматски, не биди глуп.
Барем малку "troubleshooting" прво  #дамуеамстопанката.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3681
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1053 на: Декември 30, 2020, 17:24:55 pm »


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26361
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1054 на: Јануари 13, 2021, 19:26:05 pm »

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1283
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1055 на: Јануари 13, 2021, 19:38:25 pm »
3.8 sec do 100ka tamam za po riba  :D

Odlicna forma za brzo auto za isprashuenje na dosta auta pogotovo dzipoi.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48565
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1056 на: Јануари 13, 2021, 19:48:57 pm »
Право БМВ.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Bokica

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1187
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1057 на: Јануари 13, 2021, 21:45:16 pm »
Српскиот Французин или пак Францускиот Србин како било, кој скоро посвети песна за рено клио, еве сега ни пее за беемве.
е како брзо се мењаат стварите  ;D ;D ;D

Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the back of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and torque is how far you send the wall across the field once youve hit it.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3681
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1058 на: Јануари 13, 2021, 22:07:45 pm »
Убаво си пишува на крај на спотот Шкарт Медиа.


Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 857
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1059 на: Јануари 13, 2021, 23:35:20 pm »
Штета што прекинаа со Мирко да снимаат, многу добри видевца правеа. Иронично како прави подобри песни од дечки што се бават само со музика  ;D

П. С. Не знам зошто и како, али Е30ката ми е пожар на спотов.

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4950
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1060 на: Јануари 14, 2021, 22:08:14 pm »
Премногу напорно за гледање, на 2 секунди се менува сцена.

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 857
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1061 на: Јануари 14, 2021, 22:19:19 pm »
Стандарден трап спот во последните 3-4 години. Може дека сум навикнат, па не ми пречи.

Одма пример:

Инаку во коментари од спотот од Рено Клио, Жаки (Лулу) бара некој кој има BMW за снимање на музичкото видео. Ако тоа не е ад хок, не знам што е  ;D


Отсутен Bokica

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1187
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1062 на: Јануари 14, 2021, 23:03:50 pm »
Штета што прекинаа со Мирко да снимаат, многу добри видевца правеа. Иронично како прави подобри песни од дечки што се бават само со музика  ;D

П. С. Не знам зошто и како, али Е30ката ми е пожар на спотов.

Чек малце, ликов "глумеше" во први сервис или неовластени сервисер , како беше ?
Затоа ми е познат од негде ;D ;D
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the back of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and torque is how far you send the wall across the field once youve hit it.

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 857
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1063 на: Јануари 14, 2021, 23:07:38 pm »
Да бе да, Жика е уствари актер irl и глумеше во Neovlašćeni serviser како просечен препродавач на половни возила , ама прекинаа да снимаат сега во декември и Мирко продолжи да ги снима епизодите без него. 

Отсутен Bokica

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1187
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1064 на: Јануари 14, 2021, 23:10:05 pm »
Аууу стварно, се сеќавам на едно видео, бмњ е46 демек купуваше овој сервисеров, а продавачов беше овој жика ;D ;D
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the back of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and torque is how far you send the wall across the field once youve hit it.