Автор Тема: REVO TECHNIK Prv izbor za chip tuning koga se raboti za VW,AUDI,SEAT i SKODA  (Прочитано 101890 пати)

Отсутен Martin-Maks

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 14
Одг: REVO TECHNIK Prv izbor za chip tuning koga se raboti za VW,AUDI,SEAT i SKODA
« Одговори #255 на: Мај 22, 2018, 01:32:14 am »
Од лошо чипување или лош ремап... Кои се последиците ме интересира за VW? Колку чини и дали може да се провери дали е нешто од тие работи работено на колата.  :)
Автомобили во срцето, бензин во крвта и анѓели чувари !!!