Автор Тема: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer  (Прочитано 7885 пати)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #30 на: Јули 18, 2011, 15:29:44 pm »
Јас како што знам, не е и никогаш не било.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #31 на: Јули 18, 2011, 15:32:01 pm »
аууу..моја грешка..он има исто вакво порше ама на фл таблици така..?
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #32 на: Јули 18, 2011, 15:32:42 pm »
Така :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.