Автор Тема: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer  (Прочитано 7886 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16310
 • Keep it 100
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #15 на: Јули 13, 2011, 13:45:26 pm »
 Епа следен пат, ке не викнете сите од форумот. Ке застанеме на секое можно кривинче и ке снимаме, па после кога ке се измонтира убаво тоа, има да дојде најмераклиско клипче ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #16 на: Јули 14, 2011, 16:53:27 pm »
Ете уште слики.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8943
 • Аstra la vista baby !
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #17 на: Јули 15, 2011, 06:11:30 am »


Е дека е бре CarClub налепницата овде ???
Дени лажеш брее  ;D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26385
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #18 на: Јули 15, 2011, 08:16:10 am »
Покасно ја залепивме. Ако заглеаш убаво, ќе видиш дека на налепницата се познаваат четвртастите рабови. Залепена си беше, колку за сликање, али газдата на Порношето сакаше да ја извадиме. Јебига. :/

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #19 на: Јули 15, 2011, 08:29:19 am »
Покасно ја залепивме. Ако заглеаш убаво, ќе видиш дека на налепницата се познаваат четвртастите рабови. Залепена си беше, колку за сликање, али газдата на Порношето сакаше да ја извадиме. Јебига. :/


Без очајување. Работам на случајот  ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #20 на: Јули 15, 2011, 12:09:04 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Е дека е бре CarClub налепницата овде ???
Дени лажеш брее  ;D
Баш на тоа место ја лепевме.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #21 на: Јули 15, 2011, 12:19:11 pm »
Ја центриравме и ја залепивме   ;D

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #22 на: Јули 15, 2011, 14:01:10 pm »
Ја центриравме и ја залепивме   ;D

А ја балансиравте ли?

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #23 на: Јули 17, 2011, 22:37:39 pm »
Глеам локацијава е прекрасна,Дени е одлицен со фотоапарат во рацете..да предложам идеја...зашто не се собереме сите од форумов некој ден,да се повозиме малце да стигнеме до локацијава и да го пуштиме Дени да си работи..? (deni no offense)
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #24 на: Јули 17, 2011, 22:39:45 pm »
И кого попрво....???

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5034
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #25 на: Јули 17, 2011, 22:43:50 pm »
И кого попрво....???
LP so Corsata normalno, pa ti uste prasuvas!
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #26 на: Јули 18, 2011, 00:48:34 am »
Глеам локацијава е прекрасна,Дени е одлицен со фотоапарат во рацете..да предложам идеја...зашто не се собереме сите од форумов некој ден,да се повозиме малце да стигнеме до локацијава и да го пуштиме Дени да си работи..? (deni no offense)
И кого попрво....???

Дени на дугме е... Благодарам за комплиментите!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14952
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #27 на: Јули 18, 2011, 00:55:13 am »
Глеам локацијава е прекрасна,Дени е одлицен со фотоапарат во рацете..да предложам идеја...зашто не се собереме сите од форумов некој ден,да се повозиме малце да стигнеме до локацијава и да го пуштиме Дени да си работи..? (deni no offense)
И кого попрво....???

Дени на железни педесетки е... Благодарам за комплиментите!

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #28 на: Јули 18, 2011, 15:25:53 pm »
Не се заебавам зарем само јас мислам дека тоа би било интересно.? ако треба и ке се плати..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Излет 10.07.2011 Скопје - Neunelfer
« Одговори #29 на: Јули 18, 2011, 15:27:03 pm »
Дени уште едно прашање..поршево на Енвер Малиќи е така.?
People should not fear their government.The goverment should fear its people.