Автор Тема: Рендери и фотошоп креации  (Прочитано 2758 пати)

Отсутен Vlatzki

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2071
Рендери и фотошоп креации
« на: Јуни 06, 2013, 04:23:27 am »
Глеам нема ваква тема за рендери и за фотошоп сликичиња, па да го скршам мразот...
Постирајте у темава ваши фотошоп креации и рендери од Solidworks, Maya...
Па еве еден неколку рендери што сум ги правел во Solidworks 2012, па си играв со Appearances и слично. Ваљда ќе ви се допадне. :D
Присутен Stratro

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 21119
Одг: Рендери и фотошоп креации
« Одговори #1 на: Ноември 01, 2019, 08:33:21 am »