Автор Тема: WRC  (Прочитано 18502 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16165
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #45 на: Јули 18, 2015, 12:54:49 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47552
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: WRC
« Одговори #46 на: Јули 31, 2015, 15:13:46 pm »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: WRC
« Одговори #47 на: Август 12, 2015, 21:33:10 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16165
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #48 на: Август 24, 2015, 14:14:41 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16165
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #49 на: Август 21, 2016, 17:40:50 pm »

Отсутен Deno

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2564
 • Everything is important.
Одг: WRC
« Одговори #50 на: Ноември 23, 2016, 22:39:53 pm »

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20204
Одг: WRC
« Одговори #51 на: Ноември 23, 2016, 23:34:44 pm »
Овој уште од Струмица почна да ја фаќа кривината кај Костурино накај Валандовско брдо :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Deno

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2564
 • Everything is important.
Одг: WRC
« Одговори #52 на: Ноември 23, 2016, 23:41:20 pm »
Баш таму.  ;D

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20204
Одг: WRC
« Одговори #53 на: Ноември 23, 2016, 23:58:26 pm »
Уствари у обратен смер е ова, од Валандовско брдо накај Струмица :D
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: WRC
« Одговори #54 на: Ноември 24, 2016, 08:37:46 am »
Перфектeн извозен sqaure left.

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16165
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #55 на: Ноември 24, 2016, 18:51:29 pm »
Кочење како со ролерки ;D

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16165
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #56 на: Јануари 01, 2017, 18:02:27 pm »
Одличен документарец!


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16165
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #57 на: Јануари 10, 2017, 22:27:14 pm »
Not a valid youtube URL

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9454
Одг: WRC
« Одговори #58 на: Јануари 10, 2017, 22:46:52 pm »
Малку ја чукнал денес али не е страшно. Доста ќе придонесе во развојот на M-Sport, ипак е голем професионалец и може да ги донесе на врвот, со оглед на огромните промени во колите не се знае што ќе биде, но сезонава би требало да е доста интересна. Едвај чекам да видам Танак што ќе ни приреди.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16165
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #59 на: Јануари 10, 2017, 22:48:06 pm »
Да да, сигурно ќе биде поинтересна од минатава. Коливе идат страшно сега, а и звуци вадат прва лига!