Автор Тема: WRC  (Прочитано 18135 пати)

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: WRC
« Одговори #15 на: Јануари 10, 2015, 21:40:27 pm »

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: WRC
« Одговори #16 на: Јануари 10, 2015, 22:03:14 pm »
Многу добро изгледаше на секоја патека, штета што толку кратко им траеше WRC кариерата.

The legend is back  8)

www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16115
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #17 на: Јануари 10, 2015, 22:22:33 pm »
Ама за малце ќе направел беља:


Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: WRC
« Одговори #18 на: Јануари 12, 2015, 04:54:31 am »
Се гледа дека има малку р'ѓа на него.До Монте очекувам да биде во топ форма.Конечно да го видиме дуелот со Ожие во различни тимови и без тимски наредби.Скроз flat out  8)
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9439
Одг: WRC
« Одговори #19 на: Јануари 14, 2015, 12:46:07 pm »

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16115
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #20 на: Јануари 17, 2015, 21:20:52 pm »

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16115
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #21 на: Јануари 18, 2015, 13:22:45 pm »
Летечи!

Отсутен Darkovski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1265
Одг: WRC
« Одговори #22 на: Јануари 18, 2015, 17:00:08 pm »
Лудак! ја извадил папучата за кочница за да има полесна кола ;D

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14458
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: WRC
« Одговори #23 на: Јануари 20, 2015, 14:34:25 pm »
Не му иде паметот на овој ;D

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16115
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #24 на: Јануари 20, 2015, 15:49:10 pm »
Добро е, почнува да се полни и оваа класа


Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2300
Одг: WRC
« Одговори #25 на: Јануари 21, 2015, 10:02:05 am »
Роберт Кубица тестира за Монте Карло  :)

Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20161
Одг: WRC
« Одговори #26 на: Јануари 21, 2015, 10:32:20 am »
Од овие двајцава лево, особоено тој што е пониско изгледа како прекрасна мета за piledriver bonus.The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16115
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #27 на: Јануари 21, 2015, 22:44:54 pm »
Летечи!

Ми изгледаше дека во овој стил завршува првото видео, ама еве вториот дел го потврди тоа:Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16115
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #28 на: Јануари 22, 2015, 19:08:21 pm »

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: WRC
« Одговори #29 на: Јануари 22, 2015, 19:13:33 pm »
Лоеб без проблеми прво место на загревањето.Ќе биде доста интересно Монте. Кој има Max TV дома, на Арена Спорт ќе има во живо пренос.

ЕDIT: Почнаа да се кинат гзови  8)

« Последно менување: Јануари 22, 2015, 21:55:08 pm Pal Zileri »
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni