Автор Тема: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk  (Прочитано 11259 пати)

Отсутен martinzezo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« на: Ноември 03, 2013, 15:05:16 pm »
da doznaeme koj gi budi komshiite :D

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #1 на: Ноември 03, 2013, 16:21:12 pm »

 ;D ;D ;D

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9202
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #2 на: Ноември 03, 2013, 16:24:24 pm »
ако го има николабен звукчето од хондата у тунелите накај велес нека го стави и тоа со homemade пригушувач е ;D

ама сепак прво место му отстапувам на кафето ;D ;D ;D

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #3 на: Ноември 03, 2013, 17:46:27 pm »
ако го има николабен звукчето од хондата у тунелите накај велес нека го стави и тоа со homemade пригушувач е ;D

ама сепак прво место му отстапувам на кафето ;D ;D ;D


 ;D ;D ;D ;D

Отсутен DasAuto.

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4572
 • ~ Full of soul ~
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #4 на: Ноември 03, 2013, 17:53:38 pm »
↯↯ Don't try to follow me ↯↯

http://www.youtube.com/watch?v=b_v5fPI-DUw

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #5 на: Ноември 03, 2013, 17:57:55 pm »

Отсутен martinzezo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #6 на: Ноември 03, 2013, 21:18:24 pm »
golfot 4 e zver

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17629
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #7 на: Ноември 04, 2013, 07:49:13 am »

Отсутен DasAuto.

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4572
 • ~ Full of soul ~
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #8 на: Ноември 04, 2013, 09:44:20 am »
Формула
↯↯ Don't try to follow me ↯↯

http://www.youtube.com/watch?v=b_v5fPI-DUw

Отсутен nikolaben

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 880
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #9 на: Ноември 06, 2013, 02:09:10 am »
 ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46925
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #10 на: Ноември 06, 2013, 02:16:22 am »
Да не ја утна темата?
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9202
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #11 на: Ноември 06, 2013, 02:55:03 am »
ништо тури му пепел на ова,следна фаза под железничка снимај да видиме што ќе каже :D

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2720
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #12 на: Ноември 06, 2013, 03:11:35 am »
Сега имам нов ауспух....ке има клипче во сабота...

Отсутен martinzezo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #13 на: Ноември 16, 2013, 16:48:14 pm »
so bidna so klipovite ? :D

Отсутен Antonio

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 397
Одг: najdobar zvuk na tunirana kola vo mk
« Одговори #14 на: Ноември 25, 2013, 00:42:19 am »
na branko sto beshe bolje zvuk imashe :D pozz