Автор Тема: Слики од Монте Карло  (Прочитано 5253 пати)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Слики од Монте Карло
« Одговори #15 на: Јули 05, 2011, 10:09:41 am »
Не заостануваме позади нив во поглед на ексклузивни автомобили, освен по бројност.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Слики од Монте Карло
« Одговори #16 на: Јули 05, 2011, 10:22:17 am »
Али затоа они колку заостануват во клошарана...ехехе
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен eli428

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 276
Одг: Слики од Монте Карло
« Одговори #17 на: Јули 05, 2011, 11:15:41 am »
Али затоа они колку заостануват во клошарана...ехехе

Tuka sekogas ke im begame so X 3 :D
Брзината и совршенството не одат заедно :)