Автор Тема: Фотографија....  (Прочитано 9434 пати)

Отсутен marsher

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3177
  • smchiptuning
Фотографија....
« на: Октомври 10, 2013, 16:20:59 pm »
Барав тема за фотографија како уметност, не успеав да најдам...па си отворив нова тема, доколку има,модераторите или класниот нека ја префрлат фоткава таму....
Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Фотографија....
« Одговори #1 на: Октомври 10, 2013, 22:53:01 pm »
Имаме цел под-форум за фотографија. Префрлено.

Отсутен marsher

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3177
  • smchiptuning
Одг: Фотографија....
« Одговори #2 на: Октомври 11, 2013, 09:25:29 am »
Благодарам класен...ми се вртеше нешто дека има, ама слабо ми оди пребарувањето...

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18422
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Фотографија....
« Одговори #3 на: Јануари 09, 2014, 19:29:11 pm »

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18422
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Фотографија....
« Одговори #4 на: Јануари 18, 2014, 03:41:13 am »

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20301
Одг: Фотографија....
« Одговори #5 на: Јануари 27, 2014, 12:44:31 pm »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32278
 • Таков е животот... јебига
Одг: Фотографија....
« Одговори #6 на: Март 03, 2014, 11:13:17 am »

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Фотографија....
« Одговори #7 на: Јуни 24, 2014, 21:20:20 pm »
Немам зборови за ова браво!!! ииии колку ги имало, ни пола не се еве го неговиот профил http://www.youtube.com/channel/UCcBnT6LsxANZjUWqpjR8Jpw

   

   

   

     

     
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21656
Одг: Фотографија....
« Одговори #8 на: Февруари 24, 2015, 15:11:05 pm »
Honey & art...

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 39929
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Фотографија....
« Одговори #9 на: Април 23, 2015, 20:00:43 pm »
Бленда, експозиција и осетливост објаснето во една слика:


Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5127
Одг: Фотографија....
« Одговори #10 на: Октомври 28, 2015, 14:28:35 pm »

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18422
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Фотографија....
« Одговори #11 на: Ноември 10, 2015, 12:47:06 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Одг: Фотографија....
« Одговори #12 на: Декември 23, 2015, 04:41:24 am »

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4359
Одг: Фотографија....
« Одговори #13 на: Јануари 17, 2016, 21:40:29 pm »
Неделно во Offenbach :)

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20301
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.