Автор Тема: Belgrad 2011  (Прочитано 3370 пати)

Отсутен Zvrki

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 395
Belgrad 2011
« на: Јуни 28, 2011, 12:02:33 pm »
Конечно да ставам слики од саемот од Белград 2011
и за крај Лада со име како телефонски број И Југо со електричен погон и добро среден мотор од Мерцедес
« Последно менување: Јули 01, 2011, 15:44:16 pm Zvrki »

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10076
 • Giulietta QV
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #1 на: Јуни 28, 2011, 12:12:19 pm »
Ауу Крузот ама грдо изгледа вака од позади.
А Хрвативе се си мислам дека ќе си напраат бизнис со DOK-ING XD - то

Отсутен Zvrki

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 395
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #2 на: Јуни 28, 2011, 15:44:22 pm »
Е таков е. Ама у живо и не е така лошо. Се зависи од која страна ќе го погледнеш.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #3 на: Јуни 28, 2011, 16:03:03 pm »
На алфашиве ке им се направи кеиф со тркачкава 156-ка :)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #4 на: Јуни 28, 2011, 17:04:58 pm »
aveono za malce pomisliv scirocco 3 e :D

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #5 на: Јуни 28, 2011, 19:30:35 pm »
На Кулунџич Алфата- њам-њам  ;D

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5032
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #6 на: Јуни 28, 2011, 20:46:36 pm »
Lele cruzot, na sto lici u pm, sega Lancer sportback "navistina" dobi konkurencija za zadnicata.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #7 на: Јуни 30, 2011, 07:28:48 am »
На Кулунџич Алфата- њам-њам  ;D
Штета што не ја вози веќе  :-\
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31962
 • Таков е животот... јебига
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #8 на: Јуни 30, 2011, 10:04:50 am »
Што чудо е ова?

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10076
 • Giulietta QV
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #9 на: Јуни 30, 2011, 10:11:39 am »
Ауу Крузот ама грдо изгледа вака од позади.
А Хрвативе се си мислам дека ќе си напраат бизнис со DOK-ING XD - то

Хрватска направИја. Прво го направија ова:А сега напредуваат :)
Електрични се.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14927
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #10 на: Јуни 30, 2011, 11:45:04 am »
Смарт со батерии и фелни како од DENDE-LANCERED. Далечински управувач даваат во дополнителна опрема.

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6209
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #11 на: Јули 15, 2011, 00:21:36 am »
more manite elektrika videte ova motorov od meckava so mehanicko vbrizguvanje,prava stvar

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5032
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Belgrad 2011
« Одговори #12 на: Јули 15, 2011, 00:35:45 am »
Смарт со батерии и фелни како од DENDE-LANCERED. Далечински управувач даваат во дополнителна опрема.
Ovie bandazi gi imam videno na 2 koli vo Skopje, ednata bese Mazda, a drugata BMW 5ka od prethodnata generacija, i izgledaat kako bedni kopii na moite, barem mene taka mi izgleda.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!