Автор Тема: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A  (Прочитано 14801 пати)

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #90 на: Јули 18, 2011, 10:46:18 am »
Брееј, утрово ги гледав цените на половни NSX-ови ...  

Импресивно, по 16 години ..

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #91 на: Јули 18, 2011, 12:07:05 pm »
Брееј, утрово ги гледав цените на половни NSX-ови ... 

Импресивно, по 16 години ..


Кажи , како се движат цените...

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #92 на: Јули 18, 2011, 12:13:29 pm »
Брееј, утрово ги гледав цените на половни NSX-ови ... 

Импресивно, по 16 години ..


Кажи , како се движат цените...


...бе коњ  ;D :D ;D :D ;D

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9487
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #93 на: Јули 18, 2011, 12:18:54 pm »
Брееј, утрово ги гледав цените на половни NSX-ови ... 

Импресивно, по 16 години ..


Кажи , како се движат цените...

40-50

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #94 на: Јули 18, 2011, 12:22:50 pm »
од 30 000 Е до 45 000 Е ...

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #95 на: Јули 18, 2011, 21:45:22 pm »
Брееј, утрово ги гледав цените на половни NSX-ови ... 

Импресивно, по 16 години ..


Кажи , како се движат цените...


...бе коњ  ;D :D ;D :D ;D

по 300 коња се :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #96 на: Јули 18, 2011, 21:45:34 pm »
Еден кој, е 1000 евра :))))))))))