Автор Тема: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A  (Прочитано 14802 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26385
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #30 на: Јули 06, 2011, 19:27:29 pm »
Немет, ќе имет. Полека-полека. :)

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12129
 • Пудингот на шоферството
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #31 на: Јули 06, 2011, 19:57:54 pm »
NSX-от е еб.ње и тоа големо.....сопственикот под хитно да го претстави во гаража (ако веќе го нема сторено тоа,а јас колку шо знам го нема).... ;)
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26385
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #32 на: Јули 06, 2011, 20:05:41 pm »
Го нема претставено, а и најверојатно нема ни да го претстави. Човекот си цени анонимност. А член ни е. :)

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12129
 • Пудингот на шоферството
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #33 на: Јули 06, 2011, 20:07:59 pm »
Го нема претставено, а и најверојатно нема ни да го претстави. Човекот си цени анонимност. А член ни е. :)
НЕчоек  ;) ;D ;D ;D ;D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #34 на: Јули 07, 2011, 00:13:31 am »
Втора тура:

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #35 на: Јули 07, 2011, 01:39:00 am »
Го нема претставено, а и најверојатно нема ни да го претстави. Човекот си цени анонимност. А член ни е. :)
Да не му е фамилија на ЛП ??? ;D

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16310
 • Keep it 100
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #36 на: Јули 07, 2011, 04:10:02 am »

Отсутен IvO

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1678
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #37 на: Јули 07, 2011, 04:22:42 am »
поголема резолуција ?

Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 526
 • drive it like you stole it!
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #38 на: Јули 07, 2011, 08:52:18 am »
уметност!

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #39 на: Јули 07, 2011, 08:57:16 am »
Z, D и V педери. Толку.

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3698
 • Боинг 747
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #40 на: Јули 07, 2011, 09:40:01 am »[/quote]Kako najgolem bolesnik za HONDA morav da go stavam klipcevo da se nadovrze so fotkava:)


Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #41 на: Јули 07, 2011, 10:17:53 am »
Z, D и V педери. Толку.

+1 :D

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #42 на: Јули 07, 2011, 12:18:24 pm »
moze da se znae koj e sopstvenikot na lancerot..? i ako ne mu e tesko neka pise pp..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #43 на: Јули 07, 2011, 12:24:27 pm »
4G63 е сопственик. Мислам така му е никот :)

Иначе тоа В во педерите е Велештрумф?? ;D
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Излет 24.06.2011 Козјак - Turbo vs N/A
« Одговори #44 на: Јули 07, 2011, 12:27:05 pm »
4G63 е сопственик. Мислам така му е никот :)

Иначе тоа В во педерите е Велештрумф?? ;D


Не си ти, немај гајле. Си знаат они кои се.