Автор Тема: Фото репортажа VW собир 08.2013 (Полото на Зоки во преден план)  (Прочитано 6945 пати)

Отсутен Nik

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 276
Dark kakov auspuh si  ;)
Abe ednas da kazis pred sobir a ne koga si na sobir.

Отсутен Боби Л.

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1274
 • I live my life a quarter mile at a time...
Tоп :)
https://www.youtube.com/watch?v=-Lc9QZqITc4
Брзината не е опасна,туку будалата шo седи зад воланот :)

Отсутен Egeec

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 94
ejjjjjjjj ne sum go videl muabetov, Dark da pustese aber be ?


Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3355
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Фото репортажа VW собир 08.2013 (Полото на Зоки
« Одговори #18 на: Август 28, 2013, 00:39:11 am »
имаше бе на facebook. дури и ја како далечен братучед (опелџија) бев присутен :D
убаи слики иначе.

Зоки, коа ќе идеш на одмор, на мене остај ми го... :P

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Брејјјјјј........одлични фотки,браво,за ова мора да те частам!!!!

само не ми го барај полото на поседок кај тебе додека сум на одмор ;D
Jaс веќе ставив персиски тепих во гаража и патики соблакам пред да влезам во неа - тој немал да го дава... Пфффф. ::)
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5025
 • хаУс мајстор
ја па будала,у штала го чувам,секој ден го чистам од слама и прашини...........златен Дени му е мајката :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3212
Полото е ПРЕ-КРАС-НО. Али, и Карманот на Дарк боде очи.. Многу..

Одлични фотографии.
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2002 VW Polo 9N 1.4 16V

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.

Отсутен BassA3

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
Одг: Фото репортажа VW собир 08.2013 (Полото на Зоки во преден план)
« Одговори #22 на: Септември 12, 2013, 23:27:27 pm »
Полото е Феноменално! :) Коа и да го видам лиги ми течат :)