Автор Тема: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse  (Прочитано 12475 пати)

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6529
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #60 на: Август 11, 2011, 18:31:00 pm »
освен РЕСПЕКТ незнам друго што да кажам... перфекција!

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #61 на: Август 11, 2011, 23:14:51 pm »
Ајде па и на ваша глава!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5034
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #62 на: Август 11, 2011, 23:45:26 pm »
Soon......
Koga ke se vratam das pravime edna interesna sesija na betmobilot, a Deni, Vele sto vikate?
Imam ja Nikon D70s, so 18-70, i 70- 300mm zumarica, mozat mnogu dobri fotki da se izvadat so zumaricata, znaesh mislam.

Mnogu jaki fotki moze da se napravat vo kombinacij na betmobilo so sir Lancerot.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #63 на: Август 12, 2011, 01:08:45 am »
Хммм... Интрестинг ;)

Ај врати се у нашава околија, па ќе ги туриме фејс ту фејс двата Лансери :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5034
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #64 на: Август 12, 2011, 18:33:42 pm »
Хммм... Интрестинг ;)

Ај врати се у нашава околија, па ќе ги туриме фејс ту фејс двата Лансери :)
for sure!!!
Ali prvo da mi cuvate nekoj  nalepnica, vidov na nekoja slika na krakot od bandas mnogu dobro stoi.

btw. I taa ideata za kalendar ne e losa.
Moze da se izraboti toa..ako se saka normalno.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #65 на: Август 12, 2011, 18:51:17 pm »
Хммм... Интрестинг ;)

Ај врати се у нашава околија, па ќе ги туриме фејс ту фејс двата Лансери :)
for sure!!!
Ali prvo da mi cuvate nekoj  nalepnica, vidov na nekoja slika na krakot od bandas mnogu dobro stoi.

btw. I taa ideata za kalendar ne e losa.
Moze da se izraboti toa..ako se saka normalno.Ќе ти го чуваме на налепница, ме му секирај.
« Последно менување: Август 12, 2011, 18:54:28 pm Deni »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5034
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #66 на: Август 12, 2011, 18:53:24 pm »
Sto toa?
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #67 на: Август 15, 2011, 12:54:12 pm »
Дени, некад коа ке праиме собир... дојди... изнасликај не... и напрај ни профи фотки на сите... онака, фотки во афект...

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14952
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #68 на: Август 15, 2011, 13:03:20 pm »
Дени, некад коа ке праиме собир... дојди... изнасликај не... и напрај ни профи фотки на сите... онака, фотки во афект...

Кажи фотки за на фејсбук, сите знаеме дека на тоа мислиш! ;D

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #69 на: Август 15, 2011, 13:35:05 pm »
Дени, некад коа ке праиме собир... дојди... изнасликај не... и напрај ни профи фотки на сите... онака, фотки во афект...

Кажи фотки за на фејсбук, сите знаеме дека на тоа мислиш! ;D

Колку само, не... кој знае... кој ме има на фб, ке види дека од мене имам само 2 слики, колку да видат кој сум не сум таков тип да се китам со 52 алубими и 2230 слики :)

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #70 на: Август 15, 2011, 13:39:47 pm »
Дени, некад коа ке праиме собир... дојди... изнасликај не... и напрај ни профи фотки на сите... онака, фотки во афект...

Кажи фотки за на фејсбук, сите знаеме дека на тоа мислиш! ;D

Колку само, не... кој знае... кој ме има на фб, ке види дека од мене имам само 2 слики, колку да видат кој сум не сум таков тип да се китам со 52 алубими и 2230 слики :)
Лажеш 4 имаш , сега баш видов  ;)  ;D :D ;D

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14952
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #71 на: Август 15, 2011, 13:47:09 pm »
Колку само, не... кој знае... кој ме има на фб, ке види дека од мене имам само 2 слики, колку да видат кој сум не сум таков тип да се китам со 52 алубими и 2230 слики :)

Рики се зезам, не ме научи уште ;D

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #72 на: Август 15, 2011, 14:00:52 pm »
Знам дека се зезаш ама некој ке помисли стварно :)