Автор Тема: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse  (Прочитано 12477 пати)

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #30 на: Јуни 21, 2011, 01:01:49 am »
Дени, нас Жабариве кога ќе ни направиш фото сесија ? ;D ;D ;D

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #31 на: Јуни 21, 2011, 01:08:01 am »
Поздрав до жабарите :)

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен bubeqwerty

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 567
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #32 на: Јуни 21, 2011, 01:14:16 am »
У која неизвесност ме остаија сите цел ден  >:(  :D

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #33 на: Јуни 21, 2011, 01:30:11 am »
зашто бе бубе, шо ти фалеше...

by the way, Џиџи абе син ти многу скромен зашо така?

Отсутен bubeqwerty

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 567
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #34 на: Јуни 21, 2011, 01:31:51 am »
не ми кажаа прво каде идеме, не спиев вечерта ме интересираше кај ќе идеме и шо ќе праиме..
тоа го напраи поинтересно :)
« Последно менување: Јуни 21, 2011, 01:35:03 am bubeqwerty »

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #35 на: Јуни 21, 2011, 01:47:07 am »
ааа значи ти си го јадел...:) ама нели беше добро, додуша мене од вчерашниот 24 часовен ден вкупно 3 саати ми поминаа во чекање сите што бевте знаете зашто...:D , и од голема почит кон нешто, сакам да остане измеѓу нас...

Отсутен bubeqwerty

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 567
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #36 на: Јуни 21, 2011, 02:18:27 am »
Прекрасно беше
Доживљај :)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #37 на: Јуни 21, 2011, 14:33:43 pm »
Ви благодарам. ;D

Додадени се уште неколку слики, во првиот пост (не велигденски).
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен IvO

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1678
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #38 на: Јуни 21, 2011, 15:19:46 pm »
едно големо браво !

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #39 на: Јуни 21, 2011, 21:15:41 pm »
Пак се вратив на темава, сега дури и клипчето го пуштив, "Во Светот на Бајкитe", и стварно Дени је таленат невиден, замислете ментален склоп на човек кој е способен за вакво нешто.  Више од таленат, реализирано човече. Уште еднаш, Свака Част.

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #40 на: Јуни 21, 2011, 23:04:32 pm »
Остатокот од моите фотки... (кажете ако сакате да тргнам таблици)

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26385
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #41 на: Јуни 21, 2011, 23:12:16 pm »
Сексуалише верке!

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #42 на: Јуни 21, 2011, 23:18:04 pm »
Цитат

by the way, Џиџи абе син ти многу скромен зашо така?

Хехе, а бе плукнат ... Му се испуни желбата, па сеа голем фраер е ;)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #43 на: Јуни 21, 2011, 23:18:27 pm »
Абе на фотошоп бар да ги тргневте гребаниците на мицката, во секој случај, сликиве се ебење.

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.