Автор Тема: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse  (Прочитано 12476 пати)

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #15 на: Јуни 20, 2011, 16:59:55 pm »
и нема што да се каже што веќе не е кажано погоре ... :P

Отсутен NetworX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 929
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #16 на: Јуни 20, 2011, 17:01:25 pm »
Такви работи не се прашуваат :)
Dear God. Thank you for providing us with the direct-port nitrous injection, 4 core intercoolers, ball bearing turbos, and titanium valve springs, Amen.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9487
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #17 на: Јуни 20, 2011, 17:04:27 pm »
 :o :o :o   Браво Дени! Одлични слики.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16310
 • Keep it 100
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #18 на: Јуни 20, 2011, 17:04:56 pm »
Лелееее сликиве се перфекција. Ај ставете 1080p квалитет за да идат на десктоп :D

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #19 на: Јуни 20, 2011, 23:41:39 pm »
Браво,одлични слики,а и одлични количиња  :) ;)
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1789
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #20 на: Јуни 20, 2011, 23:44:21 pm »
Одлични коли и одлични слики,
Браво!
Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10080
 • Giulietta QV
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #21 на: Јуни 20, 2011, 23:47:42 pm »
Кудос Дени! Секоја чест. Спомнав и претходно, ова се волпејпери, слики за календари, насловна за енциклопедија, корица за бомбоњера...
На Дени да му ја дадеп Шејми Вајнхаус, ќе ја направи порно дива ;D

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #22 на: Јуни 21, 2011, 00:41:34 am »
Еве дел и од моите... Троа на трк се средувани, и тоа жив ненаспан, али јбг :)Мор ту кам суун :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #23 на: Јуни 21, 2011, 00:45:44 am »
Прва лига !!! Свака част ... No comment !!!

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #24 на: Јуни 21, 2011, 00:46:54 am »
БРАВО ДЕЧКИ УБАВА ПРОШЕТКА ПРЕКРАСНИ СЛИКИ ЗА КОИ СЕ ОДГОВОРНИ ДЕФИНИТИВНО ПРОФЕСИОНАЛЦИТЕ ДЕНИ И ВЕЛЕШТРУМФ...

УШТЕ ЕДНАШ, СЛИКИВЕ СЕ ПЕРВЕРЗИЈА...а знам дека ке има уште и тогаш којзнае што ќе мислам, па да видиме...

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #25 на: Јуни 21, 2011, 00:49:03 am »
ама признајте дека коливе ни се еб*но премногу чисти...

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #26 на: Јуни 21, 2011, 00:51:07 am »
google, за тебе иам една, што ќе сакаш тапета да ја праиш, за ѕид да си ја залепиш...
Нека те јаде јанѕа сеа за сеа, утре ќе ја видиш, пошто морам да легнуем, ептен дугачок ден ме чека утре...
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #27 на: Јуни 21, 2011, 00:53:21 am »
еј сакам еден албум тоест тема во која ќе бидат наредени сите слики една по друга нормално од кога главните за оваа дешавка ќе си најдат време да се позанимаваат со нив и ќе решат да ги објават...

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #28 на: Јуни 21, 2011, 00:54:40 am »
google, за тебе иам една, што ќе сакаш тапета да ја праиш, за ѕид да си ја залепиш...
Нека те јаде јанѕа сеа за сеа, утре ќе ја видиш, пошто морам да легнуем, ептен дугачок ден ме чека утре...
знам која е и премногу ја очекувам али пошто праевме муабет и рековте дека имате прво некој примарни работи да си ги средите нејкам да те напнувам...ме изеде јанзава...уше од вчера

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #29 на: Јуни 21, 2011, 01:01:20 am »
леее...неможам да им се изнаглеам на сликиве а коа ке ми текне какви следуваат леле мори мајко...:D