Автор Тема: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse  (Прочитано 12478 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« на: Јуни 20, 2011, 15:39:18 pm »

Прво да разгледаме дали вреди да се оди. Ѕирнавме со Леонот. Ок, може да се оди! Чист е патот!


Малку кафе, муабет и гуд ту гоу.


Навидум обични коли во подзнак јапанци.


Патот долг, луѓето исцрпени после макотрпно 20 минутно возење, моравме да застанеме.
Кој цигара, кој сокче... Сабвуферот на Еклипсот предизвика мал одрон..


. Стигнавме!


.
Кога заоѓа сонцето, Денот што го позлатува. Едно дете (Бубе) сонува, во светот на бајките патува...


Таму е толку волшебно... Лета сонот на крилест ат. Сите можни чудеса во светот на бајките живеат.


Во светот на бајките,само (чудесно, тајно) влегуваат. Децата што мечтаат, Децата што сонуваат.Во светот на бајките, само...

[/size]Потписите намерно се онолкави зошто е јавен форум и сите може да ги злоупотребуваат сликите.
==============================================================
Бонус слики:
« Последно менување: Јуни 21, 2011, 19:16:00 pm Deni »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #1 на: Јуни 20, 2011, 15:49:46 pm »
Deni ... RESPECT !!!

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21140
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #2 на: Јуни 20, 2011, 15:50:02 pm »
Great job...
Strasni sliki..
Zgodni fotomodeli...

Peer(s)! ste inace.

;D
« Последно менување: Јуни 20, 2011, 16:00:57 pm Stratro »

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10312
 • Архитект
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #3 на: Јуни 20, 2011, 15:55:39 pm »
ОДЛИЧНО!! ФЕНОМЕНАЛНО!!!

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #4 на: Јуни 20, 2011, 15:57:40 pm »
Браво бе Дени, профи си... сакам и ја ваква фото сесија на количето мое :)

Отсутен Dodo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2429
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #5 на: Јуни 20, 2011, 16:06:28 pm »
одлични фотки!!!

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #6 на: Јуни 20, 2011, 16:26:02 pm »
наааааааааааааааааааајјјјссссс!!!
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #7 на: Јуни 20, 2011, 16:31:24 pm »
Закон и Устав !пс: не ви се чини ли дека малце Еклипсот треба да се спушти  ;D ;D ;D ;D ;D

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #8 на: Јуни 20, 2011, 16:34:04 pm »
Браос бе деца...!

Отсутен doktor

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 371
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #9 на: Јуни 20, 2011, 16:41:33 pm »
Феноменално направено! Кој не би сакал ваква фотосесија! Секоја чест!!!

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26385
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #10 на: Јуни 20, 2011, 16:43:33 pm »
Аууу, Дени, добро си го интегрирал помрачењето!(See what I did there? Huh, huh?)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #11 на: Јуни 20, 2011, 16:44:57 pm »
AAAAAAAAAAAAAAA deni uzivam vo fotografii a pogotovo vo ovie kako tvojve leleel odlicno !!!!

vo koj period od denot se napraveni slikive posle 6 saatot a ? :)
« Последно менување: Јуни 20, 2011, 16:56:29 pm DARK MK1 GTI »

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #12 на: Јуни 20, 2011, 16:46:27 pm »
Коа ќе праам фотосесија за календар за некое женско списание, ќе го викнам Дени да слика! ;D

Шала на страна сварно се топ фоткиве!

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5920
 • 69
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #13 на: Јуни 20, 2011, 16:54:51 pm »
ТОП се сликичките...
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31966
 • Таков е животот... јебига
Одг: Излет 19.06.2011 Козјак - Integrating an Eclipse
« Одговори #14 на: Јуни 20, 2011, 16:57:30 pm »
Шо праевте бе у дивина сами таму?