Автор Тема: Opel Meriva 1.6 Facelift  (Прочитано 6929 пати)

Отсутен ZilePunto

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5653
 • Плинаш!!!
Одг: Opel Meriva 1.6 Facelift
« Одговори #165 на: Јануари 17, 2020, 06:30:07 am »


Супер, како фабрички да излегла колава со вакво радио. Со здравје да се користи!


Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Тоа ми беше целта, фабрички да изгледа.

Супер се вклопи, фабрика!

Би ти препорачал следна занимација промена на светлото на инструмент таблата од жолто во бело. Не е сложена процедура, а доста го модернизира изгледот внатре.
Викаш бело а? Ми стави боцки сеаSent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3651
Одг: Opel Meriva 1.6 Facelift
« Одговори #166 на: Јануари 17, 2020, 06:44:50 am »
Ice blue mnogu podobro izgleda.
Jas vektrata cela takva ja napraviv so takvi sjalicki izgleda super ama i beloto ne e losho.

Отсутен ZilePunto

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5653
 • Плинаш!!!
Одг: Opel Meriva 1.6 Facelift
« Одговори #167 на: Јануари 17, 2020, 06:53:02 am »
Е дај пушти слика да видам како изгледа. Може сум видел как тебе во темата ама не се сеќавам.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk