CARclub.mk ФОРУМ

Нема нови пораки Добредојдовте на Форумот

Првпат сте на нашиот форум? Видете го овој форум пред сè друго - прочитајте ги правилата и кажете ни „Здраво!“.

2771 пораки
5 теми

Последна порака kutija
во Одг: Добредојдовте на фо...
на Април 07, 2021, 23:52:04 pm

Нема нови пораки Објави, известувања, комуникации со Администратори

Форум за објавување на новости, комуникација со администратори, забелешки, итн.

7846 пораки
48 теми

Последна порака dbl.dzo
во Одг: Ваши забелешки, про...
на Февруари 03, 2021, 20:48:13 pm

Нема нови пораки CARclub Настани и Собири

Собирања, возења и дружења организирани или поддржани од CARclub.

13492 пораки
70 теми

Последна порака loopz
во Одг: Кога да се очекува ...
на Октомври 16, 2020, 15:39:30 pm

Нема нови пораки Возила на Членови

Место каде што секој член може (и би требало) да го претстави своето возило. Слики, описи, коментари и искуства.

131893 пораки
1050 теми

Последна порака Knight_
во Одг: Opel Astra J - GTC
на Април 14, 2021, 21:27:31 pm

Автомобили

Нема нови пораки Нови Автомобили

Форум за дискусија на нови автомобили, новитети, премиери, итн.

51125 пораки
316 теми

Последна порака loopz
во Одг: Автомобилски Новите...
на Април 14, 2021, 22:26:48 pm

Нема нови пораки CARclub Тестови

Место за дискусија на тестовите кои се објавуваат на нашиот портал!

11677 пораки
293 теми

Последна порака Simo - Carrier159
во Одг: CARclub Тест: Toyot...
на Март 25, 2021, 20:38:39 pm

Нема нови пораки Половни Автомобили

Дискусија за половни автомобили, совети за купување, продавање, итн..

50429 пораки
732 теми

Последна порака Deni
во Одг: Мислење за Honda Ja...
на Април 14, 2021, 21:12:36 pm

Нема нови пораки Генерално за Автомобилите

Форум за генерална дискусија околу автомобилите.

147012 пораки
407 теми

Последна порака MartinAlfista
во Одг: Alfa Romeo vs Every...
на денес во 01:00:49

Нема нови пораки Естетско Одржување

Форум посветен на естетското одржување на вашиот автомобил - перење, полирање, чистење, итн. НЕ Е ЗА МОДИФИКАЦИИ

25460 пораки
221 теми

Последна порака зоки-златен
во Одг: Перални низ Скопје?
на Април 14, 2021, 22:56:47 pm

Нема нови пораки Техничко Одржување

Форум посветен на техничкото одржување на вашиот автомобил. Дискусии за одржување, сервиси, сервисери, искуства итн.

104603 пораки
1537 теми

Последна порака Војвода
во Одг: AR 147 Jtdm пробле...
на Април 14, 2021, 23:19:57 pm

Нема нови пораки Настани и Собири во Македонија

Форум посветен на автомобилските настани во Македонија.

6329 пораки
85 теми

Последна порака DarthJe5us
во Одг: Скопје DRIFT Show o...
на Февруари 27, 2021, 18:26:16 pm

Пријатели на CARclub

Нема нови пораки Autolux & Каросерија.mk

Продажба на tuning body parts, каросериски делови, патосници и ветробрани, автокозметика и опрема.

Модератор: Samco

30 пораки
8 теми

Последна порака Autolux - Karoserija.mk
во Тунинг Споилери
на Март 23, 2021, 14:38:31 pm

Нема нови пораки Автотек Електроник

Автотек Електроник е најдобриот дијагностички сервис за авто-електроника во Македонија, а од неодамна е официјален партнер на Revochip Chiptuning.

Модератор: Автотек Електроник

1049 пораки
9 теми

Последна порака AUUU
во Одг: Chiptuning
на Август 06, 2020, 07:36:06 am

Нема нови пораки Dog Security

Аудио, видео, сензори, xenon.. Сето тоа, и многу, многу повеќе во Dog Security!

1240 пораки
55 теми

Последна порака JR
во Одг: НОВО - Фабрички сма...
на Јануари 17, 2019, 12:57:09 pm

Нема нови пораки iButik.mk

iButik.MK - сè што ви треба за вашите мобилни уреди - продажба, откуп, замени и сервис на мобилни телефони и лаптопи!

Модератор: krale

271 пораки
10 теми

Последна порака Vojvoda
во Одг: Сервис на екрани на...
на Ноември 04, 2019, 14:40:10 pm

Нема нови пораки SAMAD

SAMAD нуди професионална изработка на авто-навлаки, како и продукти за нега и оддржување на вашето возило!

Модератор: Samco

1500 пораки
24 теми

Последна порака Samco
во Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛ...
на Февруари 23, 2021, 09:55:54 am

Нема нови пораки Плимонт

Форум за водечката компанија во областа на плинските уреди во Македонија.

Модератор: plimont

4263 пораки
50 теми

Последна порака plimont
во Одг: ПЛИНСКИ УРЕДИ - пра...
на Април 09, 2021, 09:17:27 am

Нема нови пораки Revo Technik

Revo Technik е најпознатиот бренд за ремап на возила од VW групацијата.

Модератор: 2fast4you

377 пораки
10 теми

Последна порака Sportex
во Одг: REVO TECHNIK Prv i...
на Февруари 05, 2020, 15:55:04 pm

Нема нови пораки Van Johnson

Van Johnson ви ги нудат фолиите за стакла од компанијата Johnson. Обратете се за одлична, брза и квалитетна услуга!

217 пораки
3 теми

Последна порака Deni
во Одг: КЛИМА ФОЛИИ
на Ноември 13, 2019, 10:32:11 am

Модификации

Нема нови пораки Естетски Модификации

Бодикитови, спојлери, фарови, тркала, било што се смета за естетска модификација.

15400 пораки
181 теми

Последна порака Passat3B
во Одг: Звучна изолација.
на Април 01, 2021, 20:34:57 pm

Нема нови пораки Аудио & Видео

Аудио и видео модификаци за во автомобил. Звучници, вуфери, појачала, екрани, чуда.

2419 пораки
124 теми

Последна порака srgjan
во Одг: Прашања и советувањ...
на Април 14, 2021, 17:20:31 pm

Нема нови пораки Тјунинг

Чипови, ремапи, индукции, издуви..

9257 пораки
120 теми

Последна порака Bokica
во Одг: Фејк Тјунинг!
на Април 12, 2021, 22:04:45 pm

Нема нови пораки Работилница

Место каде што можете детално да ги покажете вашите модификации и разно-разни проекти на вашето возило.

7266 пораки
182 теми

Последна порака crcic
во Одг: приклучување на 14 ...
на Април 03, 2021, 00:35:34 am

Огласи

Нема нови пораки Купувам

Барате да купите нешто? Напишете тука..

6751 пораки
956 теми

Последна порака ivanxh
во Купувам фабрички бандажи...
на Април 14, 2021, 21:18:32 pm

Нема нови пораки Продавам

Имате нешто за продавање? Огласете го тука.

16274 пораки
1807 теми

Последна порака K92
во Одг: Opel Corsa 1.3CDTi ...
на Април 14, 2021, 23:19:16 pm

Општо

Нема нови пораки Генерални Муабети

Таканаречен Оф-Топик форум. Без многу-многу вулгарности, а иначе, оф-топик си е оф-топик.

293815 пораки
677 теми

Последна порака velkov
во Одг: Велосипед
на денес во 01:13:18

Нема нови пораки Автомобилски и Мото-Спортови

Форум за дискусија на F1, WRC, итн..

15221 пораки
70 теми

Последна порака Stratro
во Одг: Formula 1 - Season ...
на Април 10, 2021, 11:57:31 am

Нема нови пораки Фотографија

Форум посветен на фотографијата - воглавно автомобилска.

Модератори: Deni, velestrumf

14631 пораки
65 теми

Последна порака Simo - Carrier159
во Одг: Рандом Авто-фотки..
на Април 14, 2021, 17:37:12 pm

Нема нови пораки Техника и Опрема

Форум за дискусија на техничка опрема, системи, телевизори, итн..

40664 пораки
148 теми

Последна порака MartinAlfista
во Одг: Алат кој би сакале ...
на денес во 01:09:14

Нема нови пораки Игри за PC и конзоли

Место за дискусија за игри за PC и конзоли - Playstation, Xbox, итн.

6114 пораки
47 теми

Последна порака Boshe
во Одг: Компјутерски игрици
на Март 29, 2021, 00:48:54 am

  • Нема нови пораки
  • Форум за пренасочување

ФОРУМ.CARclub.mk - инфо центар

Статистика на форумот Статистика на форумот

992579 Пораки во 9404 Теми 5767 Членови. Последен член: Ang95
Последна порака: "Одг: Велосипед" ( денес во 01:13:18 )
Погледајте ги најновите 100 пораки на форумот.
[повеќе статистика]

Присутни корисници Присутни корисници

181 гости, 0 членови

Најмногу присутни корисници денес: 235. Најмногу присутни корисници: 433 (Август 17, 2020, 22:45:29 pm)