Автор Тема: Полирање на возила  (Прочитано 308216 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 737
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4065 на: Јули 08, 2018, 13:50:14 pm »
@MAPJAH ќе преживееш ли вакви стресови? Туѓината пуста да остане, ај бе па и ти кола е.
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6251
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4066 на: Јули 08, 2018, 13:55:58 pm »
Остајте меее, знамето го возам напред

Отсутен Kikac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2037
 • Шалабајзер
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4067 на: Јули 08, 2018, 14:16:25 pm »
Ај па вие, од Германија издржа до Македонија вакво малтретирање, не па низ Скопје
No turbo, no fun :)

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4851
 • Бенве си е бенве
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4068 на: Јули 08, 2018, 15:51:43 pm »
Ахтунгот да ми е жив и здрав, кола лесно се купува, тешко е да се најде таков пријател како него.
Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti!!!

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15910
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4069 на: Јули 08, 2018, 17:55:38 pm »
Дај ми ја и мене после на некој ден :D

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6251
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4070 на: Јули 08, 2018, 18:05:51 pm »
Дај ми ја и мене после на некој ден :D
Чекај прво јас да и се порадувам

Отсутен dame

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2574
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4071 на: Јули 30, 2018, 21:36:16 pm »

Многу е убава во живо

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 23619
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4072 на: Јули 30, 2018, 21:52:41 pm »
Бојата си е одлична!

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4851
 • Бенве си е бенве
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4073 на: Август 13, 2018, 08:06:19 am »
Повеќе никогаш мое возило нема да оди на полирање. Некој коњ поминал со куфер покрај кола и изгребана е сега и многу сум лут. Пред тоа немаше да се познава ама сега паѓа во очи. Тибам смрдениот лак на фв, само бмв бајо мој.

П.с среќа што постои едит, кога пак ќе полирам да не ме цитира некој.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti!!!

Отсутен dame

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2574
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4074 на: Август 13, 2018, 08:43:05 am »
Sto zboris be.......

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4851
 • Бенве си е бенве
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4075 на: Август 13, 2018, 09:44:43 am »
Ќе ти правам рекламација дека не си го исполирал тој дел хахаха

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti!!!

Отсутен dame

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2574
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4076 на: Август 15, 2018, 13:59:38 pm »
Ќе ти правам рекламација дека не си го исполирал тој дел хахаха

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


moze macko moze

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 23619
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4077 на: Август 23, 2018, 17:56:42 pm »

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4851
 • Бенве си е бенве
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4078 на: Август 23, 2018, 18:02:08 pm »
За тие пари 4 пати ќе ја префарбаш

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti!!!

Отсутен dame

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2574
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4079 на: Септември 26, 2018, 20:51:13 pm »