Автор Тема: Што ти се врти низ глава  (Прочитано 228519 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 826
Одг: Што ти се врти низ глава
« Одговори #3720 на: Април 11, 2019, 08:57:45 am »
Не ми треба регистриран, за до ваму-таму Априлиата брка работа, само за офроуд ми треба, затоа гледам и на страна, кај нас ништо нема, а тоа што го има летаат у облаци со цените и се е крш.
Другиот дел од мене вика дека ми треба регистриран со два сета гуми и бандажи. :D
Процесот за регистрирање мислам дека е горе-доле едноставен ако си исправен, со документи и со сигнализација, ама треба подетално да се види.
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7309
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Што ти се врти низ глава
« Одговори #3721 на: Април 11, 2019, 13:05:44 pm »

Отсутен bear

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 43
 • Excuses don't burn calories.
Одг: Што ти се врти низ глава
« Одговори #3722 на: Април 17, 2019, 17:32:25 pm »
Мало, брзо, ружно.   :-*

Никогаш не вели никогаш.


Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 35458
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Што ти се врти низ глава
« Одговори #3724 на: Април 17, 2019, 20:34:02 pm »
Сакам и јас  :'( :'( :'(

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1005
Одг: Што ти се врти низ глава
« Одговори #3725 на: Јуни 07, 2019, 01:36:54 am »

Отсутен Diesel

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2243
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2002 VW Polo 9N 1.4 16V

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19468
Одг: Што ти се врти низ глава
« Одговори #3727 на: Јуни 18, 2019, 23:43:36 pm »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен devourer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 51
Одг: Што ти се врти низ глава
« Одговори #3728 на: Јуни 19, 2019, 00:33:18 am »
Uste prv pat koga go vidov :) w140

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17984
Одг: Што ти се врти низ глава
« Одговори #3729 на: Јуни 25, 2019, 18:49:18 pm »