Автор Тема: Што ве насмеа денес  (Прочитано 726510 пати)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • хаУс мајстор
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Power to the people

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2376
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10216 на: Април 17, 2019, 08:03:27 am »
1:26 ;D


Море @Mikius овие твоиве кјубојве воопшто не се смешни,
сите на preview имаат газиња, цициња па кога ќе ги пуштам очекувам тоа и да видам,
ама НЕМА и се нервирам.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44427
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10217 на: Април 17, 2019, 08:39:28 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Mikius

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2064
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10218 на: Април 17, 2019, 08:51:34 am »
1:26 ;D


Море @Mikius овие твоиве кјубојве воопшто не се смешни,
сите на preview имаат газиња, цициња па кога ќе ги пуштам очекувам тоа и да видам,
ама НЕМА и се нервирам.
Што може да има смешно во газиња(има башка тема за нив).
Нема да те нервирам повеќе, ако не ме мрзи ќе го отсечам клипчето што ме насмеало и ќе хо постирам :)

Отсутен Power to the people

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2376
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10219 на: Април 17, 2019, 09:07:12 am »

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6919
 • Пичлеме
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10220 на: Април 17, 2019, 16:33:45 pm »


Отсутен BigBull

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 246
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10221 на: Април 19, 2019, 17:08:44 pm »

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6919
 • Пичлеме
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10222 на: Април 19, 2019, 22:56:10 pm »
Родителите нека си ги паза децата, оти ќе му летни петело на децата... пошто свите јутубери се сторија :)


Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3161
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10223 на: Април 19, 2019, 23:05:11 pm »
Родителите нека си ги паза децата, оти ќе му летни петело на децата... пошто свите јутубери се сторија :)

Ја стиснав SUBSCRIBE, едвај ја чекам епизодата ко че го колат зајчето, че им појдим наручек.

Забегаа децава тотално....

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3857
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10224 на: Април 20, 2019, 09:42:38 am »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15634
 • Keep it 100
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10225 на: Април 20, 2019, 20:55:43 pm »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 23972
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10226 на: Април 20, 2019, 20:57:07 pm »
„Ко умрена е овде.“

Оооф леле... :)))))))

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15634
 • Keep it 100
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10227 на: Април 20, 2019, 22:18:00 pm »
И на 2:50 Шозбораш бее!?   ::)

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6354
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10228 на: Април 20, 2019, 23:29:49 pm »
Детево не е за смеење, ова е класичен случај за тоа какво влијание имаат социјалните мрежи. Го разгледав каналот, видеата и коментарите и не ме изненадува ако не се реаѓира од родителите или институција дека детето ќе направи голема глупост.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9293
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10229 на: Април 20, 2019, 23:41:44 pm »
Треба да се излупа сега убаво, па и да го утепаат несакајќи не е страшно.
Овие рачунај утре иднина треба да ни бидат.