Автор Тема: Videos  (Прочитано 393277 пати)

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 37062
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Videos
« Одговори #7200 на: Септември 18, 2019, 14:34:35 pm »
Како ќе изгледа разминување на возилата кога ќе се движат со 10000кмч.

Е тоа, тоа! Коа си одам од работа!

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 45956
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Videos
« Одговори #7201 на: Септември 18, 2019, 14:44:16 pm »
Проект на владата: „Обиколница 2024та“.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15955
 • Keep it 100
Одг: Videos
« Одговори #7202 на: Октомври 01, 2019, 19:34:54 pm »

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15955
 • Keep it 100
Одг: Videos
« Одговори #7203 на: Октомври 03, 2019, 14:17:57 pm »
Уште една еротика на тркала  :-*


Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2246
Одг: Videos
« Одговори #7204 на: Октомври 03, 2019, 18:10:00 pm »

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15955
 • Keep it 100
Одг: Videos
« Одговори #7205 на: Октомври 03, 2019, 18:15:09 pm »
Џабе е ова, кај нас возат директ во Јетито.

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2861
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Videos
« Одговори #7206 на: Октомври 04, 2019, 11:29:44 am »
Ford Sierra random drifts  8)Отсутен BrziGonzalez

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1302
Одг: Videos
« Одговори #7207 на: Октомври 04, 2019, 12:44:21 pm »
Ford Sierra random drifts  8)

Мајсторски

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6302
Одг: Videos
« Одговори #7208 на: Октомври 04, 2019, 12:50:15 pm »
@BrziGonzalez  има еден дечко од велес со е92, исто како овој на клипов дрифта. ;D :D

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3122
Одг: Videos
« Одговори #7209 на: Октомври 04, 2019, 13:29:30 pm »

Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2246
Одг: Videos
« Одговори #7210 на: Октомври 04, 2019, 17:14:33 pm »
Џабе е ова, кај нас возат директ во Јетито.
Ко на ниит фор спиид, дека полициското возило се крши како од картон да е

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3964
Одг: Videos
« Одговори #7211 на: Октомври 10, 2019, 14:11:13 pm »
F1  ???

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3122
Одг: Videos
« Одговори #7212 на: Октомври 12, 2019, 23:57:09 pm »
Какво време дојде да не можеш со кола во продавница.
Некогаш се одело со кола на плажа ;D


Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3952
Одг: Videos
« Одговори #7213 на: Октомври 13, 2019, 02:11:19 am »
Какво време дојде да не можеш со кола во продавница.
Некогаш се одело со кола на плажа ;D

Ја ги мислев сељаци со колите пред кафич, а тоа да ти биле ретро фраери.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 45956
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Videos
« Одговори #7214 на: Октомври 15, 2019, 11:56:15 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.