Автор Тема: delete.  (Прочитано 574 пати)

Отсутен advertioN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
delete.
« на: Октомври 12, 2019, 19:14:53 pm »
.
« Последно менување: Октомври 29, 2019, 21:21:24 pm advertioN »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24831
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Услужен оглас: Се продава дуќан - 40м2
« Одговори #1 на: Октомври 12, 2019, 20:26:45 pm »
Ај sирни ги убаво правилата за огласување.

Отсутен advertioN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
delete.
« Одговори #2 на: Октомври 12, 2019, 22:13:16 pm »
.
« Последно менување: Октомври 29, 2019, 21:22:16 pm advertioN »

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3952
Одг: Услужен оглас: Се продава дуќан во Велес - 40м2
« Одговори #3 на: Октомври 12, 2019, 23:44:34 pm »
Ај sирни ги убаво правилата за огласување.
Океј е? Само слики немам ако е толку проблем избриши ја темата.
Од кај толкаво ниво на ароганција ?

Отсутен advertioN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
delete.
« Одговори #4 на: Октомври 17, 2019, 17:27:58 pm »

.
« Последно менување: Октомври 29, 2019, 21:21:01 pm advertioN »

Отсутен advertioN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
delete.
« Одговори #5 на: Октомври 26, 2019, 02:24:28 am »
.
« Последно менување: Октомври 29, 2019, 21:21:51 pm advertioN »