Автор Тема: Рекла Казала IV: Fury Road  (Прочитано 394025 пати)

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2885
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5265 на: Декември 08, 2018, 16:18:35 pm »
Има опција за dark/black/night тема на форумов?...најчесто сум во темница и кога ќе го отворам LASIK ми прави.


Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9611
 • Giulietta QV
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5266 на: Декември 08, 2018, 16:56:11 pm »
Кај мене има најт мод браузеров, али тапа изгледа


Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46049
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5267 на: Декември 08, 2018, 17:01:44 pm »
Тапатокот има најт мод.

А ако имаш опција да симнеш Kiwi Browser што е 99% хром, само има опција за најт мод. :)
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2885
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5268 на: Декември 08, 2018, 17:24:02 pm »
Мислев на PC.


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19312
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5269 на: Декември 08, 2018, 23:30:17 pm »

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3966
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5270 на: Декември 08, 2018, 23:46:51 pm »
Шо знае другарка ти... Она не чита порталчиња по цели денови.

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6496
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5271 на: Декември 09, 2018, 09:25:00 am »
Дечки стварно ли е тоа дека за многу брзо еу ќе се распадне и дека се држеле уште само за да ни го променат името и идентитетот и после тоа одма ќе се распаднеле???

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3175
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5272 на: Декември 09, 2018, 09:32:00 am »
Да!

Токму затоа и беше формирана.  ;D ;D

Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3909
 • VW Golf MK3 1.9 TDI
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5273 на: Декември 09, 2018, 12:01:38 pm »
Eве зошто подигање на солзавец и светлосно-звучни гранати за да се фрлат назад кон полицијата, не е паметна идеја:
https://twitter.com/Ian56789/status/1071539806247755776

Упатство за справување со лоши бабички-терористи:Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19312
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5274 на: Декември 09, 2018, 15:35:52 pm »

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6496
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5275 на: Декември 09, 2018, 17:00:58 pm »
Повеќе за франција ве интересира отколку за Македонија

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6313
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5276 на: Декември 09, 2018, 17:08:08 pm »
Па нормално, гледаат кон иднината.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5449
 • Бенве сие бенве
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5277 на: Декември 09, 2018, 17:17:13 pm »
Комуњар, иднината не е у Франција.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3966
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5278 на: Декември 09, 2018, 17:27:32 pm »
30сек го дудлаше :D

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19312
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5279 на: Декември 09, 2018, 17:28:27 pm »
И кај нас се крчка нешто слично...ќе видиме само дали ќе биде пародија или real deal.