Автор Тема: Што си купивте / сакате да си купите  (Прочитано 662148 пати)

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 792
 • Жгл' б гл'б
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8895 на: Ноември 08, 2019, 23:04:18 pm »
Шо викаш, ќути поарно :)

На ИТ.форум членови од УЈП
тука којзнае колку џандари има у мод "Скриен тигар, прикриен змеј" :D
Коцката е фрлена. Нарачката е примена.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4041
 • хаУс мајстор
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8896 на: Ноември 08, 2019, 23:07:58 pm »
Влезе во тефтерот веќе :)
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 792
 • Жгл' б гл'б
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8897 на: Ноември 08, 2019, 23:13:22 pm »
Среќа излегов од Марица на време тие 2-3 пати, со тефтерите сум ок :)
Коцката е фрлена. Нарачката е примена.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9509
 • Giulietta QV
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8898 на: Ноември 09, 2019, 00:24:35 am »

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 792
 • Жгл' б гл'б
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8899 на: Ноември 09, 2019, 01:12:40 am »
Сакаш да го купиш клаберот или веќе го купи? :D
Коцката е фрлена. Нарачката е примена.

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 792
 • Жгл' б гл'б
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8900 на: Ноември 09, 2019, 01:16:33 am »
Ту, да ти еам... Ми дојде добра идеја за име на бенд, ама грешка тема.

Знаете како оној бендот Behemoth... зимаш правиш "електро" состав, ги викаш Мирко и компанија и се крстиш Klaberoth = ПОБЕДА! :D
Коцката е фрлена. Нарачката е примена.

Отсутен Принц

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3340
 • MadaFunker
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8901 на: Ноември 09, 2019, 23:01:20 pm »
Sa pare uljeto :D @loopz
« Последно менување: Ноември 10, 2019, 22:53:31 pm Принц »
New blood of old school

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14177
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8902 на: Ноември 10, 2019, 01:08:06 am »
Си платив Mi Band 4 од Aliexpress. Знам дека има попуст на 11 ноември, ама 5 центи беше заштедата ;D

Платив и 6 ременчиња во разни бои заедно со 3 скрин протектори, да се дешава нешто.

Фала на @KaZaN што ми препорача продавач на Aliexpress. :)

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3155
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8903 на: Ноември 10, 2019, 01:14:55 am »
Си платив Mi Band 4 од Aliexpress. Знам дека има попуст на 11 ноември, ама 5 центи беше заштедата ;D

Платив и 6 ременчиња во разни бои заедно со 3 скрин протектори, да се дешава нешто.

Фала на @KaZaN што ми препорача продавач на Aliexpress. :)
Нема на што. У секое време.

Sent from my SM-T290 using Tapatalk


Присутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5865
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8904 на: Ноември 10, 2019, 12:27:38 pm »
Си купив

Присутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5833
 • Синиот овал!
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8905 на: Ноември 10, 2019, 13:18:52 pm »

Присутен riki_staff

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2535
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8906 на: Ноември 10, 2019, 13:20:58 pm »

Отсутен Bravo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 705
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8907 на: Ноември 10, 2019, 15:20:52 pm »
 Тек сеа ќе се изнаебе. Плус на плин е бмвто, може да работи у место за парно.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3650
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8908 на: Ноември 10, 2019, 21:37:56 pm »
Си купив
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Си го заменил со доплата

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Го смени с9ката?

Со здравје да го користиш. Ова е плус или минус?

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16660
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8909 на: Ноември 11, 2019, 03:28:57 am »
-
« Последно менување: Ноември 11, 2019, 20:06:07 pm DarthJe5us »