CARclub.mk ФОРУМ

Нема нови пораки Добредојдовте на Форумот

Првпат сте на нашиот форум? Видете го овој форум пред сè друго - прочитајте ги правилата и кажете ни „Здраво!“.

2671 пораки
4 теми

abm_id=9561Последна порака bekanMEN
во Одг: Добредојдовте на фо...
на Февруари 03, 2018, 15:39:09 pm

Нема нови пораки Објави, известувања, комуникации со Администратори

Форум за објавување на новости, комуникација со администратори, забелешки, итн.

7426 пораки
47 теми

abm_id=503Последна порака Simo - Carrier159
во Одг: Основна форумска ку...
на Февруари 19, 2018, 16:39:24 pm

Нема нови пораки CARclub Настани и Собири

Собирања, возења и дружења организирани или поддржани од CARclub.

13311 пораки
69 теми

abm_id=503Последна порака Simo - Carrier159
во Одг: Возење- втор кварта...
на Јули 25, 2017, 19:44:50 pm

Нема нови пораки Возила на Членови

Место каде што секој член може (и би требало) да го претстави своето возило. Слики, описи, коментари и искуства.

116816 пораки
899 теми

abm_id=1783Последна порака Carpathian Lord
во Одг: Opel Astra J - GTC
на Февруари 21, 2018, 22:59:16 pm

Автомобили

Нема нови пораки Нови Автомобили

Форум за дискусија на нови автомобили, новитети, премиери, итн.

40539 пораки
292 теми

abm_id=98Последна порака DENDE-LANCERED
во Одг: Леон или Голф
на Февруари 21, 2018, 23:16:49 pm

Подфоруми: CARclub Тестови
Нема нови пораки Половни Автомобили

Дискусија за половни автомобили, совети за купување, продавање, итн..

39567 пораки
596 теми

abm_id=7805Последна порака duffymkd
во Одг: Интересни понуди на...
на Февруари 21, 2018, 23:52:26 pm

Нема нови пораки Генерално за Автомобилите

Форум за генерална дискусија околу автомобилите.

126797 пораки
350 теми

abm_id=4Последна порака Stratro
во Одг: Вести од Автомобилс...
на Февруари 21, 2018, 21:50:52 pm

Нема нови пораки Естетско Одржување

Форум посветен на естетското одржување на вашиот автомобил - перење, полирање, чистење, итн. НЕ Е ЗА МОДИФИКАЦИИ

19451 пораки
202 теми

abm_id=129Последна порака marmlad
во Одг: Перење возила
на Февруари 21, 2018, 20:44:29 pm

Нема нови пораки Техничко Одржување

Форум посветен на техничкото одржување на вашиот автомобил. Дискусии за одржување, сервиси, сервисери, искуства итн.

85330 пораки
1299 теми

abm_id=2998Последна порака The Ghost
во Одг: Гуми - Општо
на Февруари 21, 2018, 14:54:27 pm

Нема нови пораки Настани и Собири во Македонија

Форум посветен на автомобилските настани во Македонија.

6250 пораки
81 теми

abm_id=109Последна порака S16-HGT
во Одг: Кружна Трка Кичево ...
на Октомври 03, 2017, 23:26:59 pm

Пријатели на CARclub

Нема нови пораки Автотек Електроник

Автотек Електроник е најдобриот дијагностички сервис за авто-електроника во Македонија, а од неодамна е официјален партнер на Revochip Chiptuning.

Модератор: Автотек Електроник

971 пораки
9 теми

abm_id=34Последна порака Darko-HPG
во Одг: Повторно интерес за...
на Јануари 04, 2018, 13:49:00 pm

Нема нови пораки Dog Security

Аудио, видео, сензори, xenon.. Сето тоа, и многу, многу повеќе во Dog Security!

1202 пораки
53 теми

abm_id=7394Последна порака MAPJAH
во Одг: НОВО - Фабрички сма...
на Ноември 20, 2017, 20:35:39 pm

Нема нови пораки iButik.mk

iButik.MK - сè што ви треба за вашите мобилни уреди - продажба, откуп, замени и сервис на мобилни телефони и лаптопи!

Модератор: krale

170 пораки
9 теми

abm_id=5892Последна порака krale
во Одг: Сервис на екрани на...
на Февруари 20, 2018, 08:57:11 am

Нема нови пораки SAMAD

SAMAD нуди професионална изработка на авто-навлаки, како и продукти за нега и оддржување на вашето возило!

1637 пораки
41 теми

abm_id=361Последна порака Samco
во Одг: Tepisonski Patosnic...
на Февруари 21, 2018, 11:28:07 am

Нема нови пораки Плимонт

Форум за водечката компанија во областа на плинските уреди во Македонија.

Модератор: plimont

3879 пораки
49 теми

abm_id=449Последна порака plimont
во Одг: ПЛИНСКИ УРЕДИ - пра...
на Февруари 20, 2018, 14:04:17 pm

Нема нови пораки Revo Technik

Revo Technik е најпознатиот бренд за ремап на возила од VW групацијата.

Модератор: 2fast4you

366 пораки
10 теми

abm_id=7517Последна порака GoRaN TDI
во Одг: 1.9 TDI 110
на Јануари 21, 2016, 13:34:46 pm

Нема нови пораки Van Johnson

Van Johnson ви ги нудат фолиите за стакла од компанијата Johnson. Обратете се за одлична, брза и квалитетна услуга!

213 пораки
3 теми

abm_id=8388Последна порака JasSum
во Одг: КЛИМА ФОЛИИ
на Август 08, 2016, 12:51:55 pm

Модификации

Нема нови пораки Естетски Модификации

Бодикитови, спојлери, фарови, тркала, било што се смета за естетска модификација.

14318 пораки
151 теми

abm_id=573Последна порака ZilePunto
во Одг: HID и LED светла
на Февруари 17, 2018, 18:29:13 pm

Нема нови пораки Аудио & Видео

Аудио и видео модификаци за во автомобил. Звучници, вуфери, појачала, екрани, чуда.

1940 пораки
95 теми

abm_id=4635Последна порака Бузуки
во Одг: Совет при избор на ...
на Февруари 20, 2018, 01:08:41 am

Нема нови пораки Тјунинг

Чипови, ремапи, индукции, издуви..

9069 пораки
110 теми

abm_id=75Последна порака yarre
во Одг: RaceChip Tuning
на Јануари 30, 2018, 01:26:32 am

Нема нови пораки Работилница

Место каде што можете детално да ги покажете вашите модификации и разно-разни проекти на вашето возило.

6836 пораки
160 теми

abm_id=1312Последна порака Dule_
во Одг: [Туторијал] Вградув...
на Февруари 19, 2018, 11:35:02 am

Огласи

Нема нови пораки Купувам

Барате да купите нешто? Напишете тука..

4629 пораки
695 теми

abm_id=227Последна порака TRPEE
во Одг: К: Нарезница + урез...
на Февруари 20, 2018, 23:21:43 pm

Нема нови пораки Продавам

Имате нешто за продавање? Огласете го тука.

12575 пораки
1263 теми

abm_id=3646Последна порака Bravo
во Одг: Услужен: голф 6 2.0...
на Февруари 21, 2018, 20:40:25 pm

Општо

Нема нови пораки Генерални Муабети

Таканаречен Оф-Топик форум. Без многу-многу вулгарности, а иначе, оф-топик си е оф-топик.

236655 пораки
615 теми

abm_id=503Последна порака Simo - Carrier159
во Одг: Што ве насмеа денес
на Февруари 21, 2018, 23:59:02 pm

Нема нови пораки Автомобилски и Мото-Спортови

Форум за дискусија на F1, WRC, итн..

12184 пораки
63 теми

abm_id=8931Последна порака M3V8
во Одг: Formula 1 - Season ...
на Февруари 21, 2018, 17:16:28 pm

Нема нови пораки Фотографија

Форум посветен на фотографијата - воглавно автомобилска.

Модератори: Deni, velestrumf

13926 пораки
61 теми

abm_id=4742Последна порака зоки-златен
во Одг: Рандом Авто-фотки..
на Февруари 20, 2018, 20:47:36 pm

Нема нови пораки Техника и Опрема

Форум за дискусија на техничка опрема, системи, телевизори, итн..

34624 пораки
142 теми

abm_id=7783Последна порака ghost555
во Одг: Матични, SSD, HDD, ...
на Февруари 21, 2018, 22:03:37 pm

Нема нови пораки Игри за PC и конзоли

Место за дискусија за игри за PC и конзоли - Playstation, Xbox, итн.

5754 пораки
42 теми

abm_id=573Последна порака ZilePunto
во Одг: Компјутерски игрици
на Февруари 16, 2018, 22:19:20 pm

  • Нема нови пораки
  • Форум за пренасочување

ФОРУМ.CARclub.mk - инфо центар

Статистика на форумот Статистика на форумот

830501 Пораки во 7681 Теми 4536 Членови. Последен член: бла бла
Последна порака: "Одг: Што ве насмеа денес" ( Февруари 21, 2018, 23:59:02 pm )
Погледајте ги најновите 100 пораки на форумот.
[повеќе статистика]

Присутни корисници Присутни корисници

66 гости, 36 членови

Активни членови во изминатите 15 минути:
FiLo, Baki, BandiT, velestrumf, duffymkd, Simo - Carrier159, Ѓорѓи, МулевР, ace-106, golf_111, Нешко, brm brm, nikolaben, Vlado, Mikroos, JerryMKD, kire95, ARMEX, AngelSK, D_NazGUL, pirat_07, Kozanostra, mmm121, Silvester, Busav, munja, vlavot, velkov, Stratro, n1kola, MartinAlfista, Lhasa Green, achtung, Banzai, lans, Ducky

Најмногу присутни корисници денес: 104. Најмногу присутни корисници: 237 (Мај 26, 2017, 21:25:40 pm)